5 MIINUST, nublu ja Pluuto paiskavad peagi välja uue ühiselt valminud loo.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Juba homme peaks ilmuma räpipundi 5MIINUST uus, koos nublu ja Pluutoga valminud lugu.

Sellel aastal toimuv ekstreemspordivõistlus Simple Session esitleb 1. veebruaril esmakordselt uut peoformaati Live Night mille raames astuvad üles räpipunt 5MIINUST, hetke kõige edukam räppar nublu ja SoundCloudi tõusev täht Pluuto. Lisaks mängivad peol muusikat sellised tegijad nagu Rämmar DJ’d, MHKL, Paul Oja ja Joosep Järvesaar ehk Jozels. Kontserti tarvis kerkib Tallinnasse ülisuur 1200 ruutmeetrise sisealaga pop-up klubi.

Räpipunt 5MIINUST avaldas sellega seoses sotsiaalmeedias, et plaanis on mõned erilised üllatused ning lavale astutakse üheskoos eelmise aasta edukaima meesartistiga kelleks loomulikult on eikeegi muu kui nublu. Nüüd aga on üks räpipundi üllatustest selgunud. Nimelt andsid tüübid teada, et kontserdil tuleb esitusele Võsu räpipundi uus lugu mis on valminud koostöös nublu ja Pluutoga. Lugu ise aga peaks YouTube’s ilmuma juba homme nii, et kõrvad kikki.

Tegelikult on tüübid juba ka varem koos esinenud ja seda nii klubis Factory toimunud 5MIINUST kontserdil kui ka nublu Tartus toimunud kammivabriku suurel kontserdil. Kes aga tüüpe oma silmaga laval koos näha tahab, peab 1. veebruaril oma sammud seadma Simple Sessioni Live Night kontserdile.

Pileti saad ehk veel soetada SIIT.

⇩ Jaga Postitust ⇩