50 Cent ja Floyd Maywheateri vaheline tüli kogub tuure.

⇩ Jaga Postitust ⇩

50 Cent väidab, et just Floyd Maywheater on oma sõbra Earl Hayes enesetapus süüdi.

Kes veel ei tea siis räppar 50 Cent ja poksija Floyd Maywheater on omavahel tülli pööranud. Kui seni päädis tüli sellega, et tüübid lihtsalt irvitasid üksteise üle, süüdistades üksteist valetamises oma rahaliste seisude kohta siis nüüd on tüli juba pisut tõsisema tooni võtnud. Nimelt väidab 50 Cent, et Floyd on peksnud kokku ühtteiskümmend naist ja on süüdi oma sõbra Earl Hayesi surmas.

Poksija lähedane sõber Earl Hayes tappis 2014 aastal oma naise Stephanie ning sooritas seejärel enesetapu. Tollal väitis Floyd Maywheater, et naisel olla olnud armuafäär räppar Trey Songz’iga ja see olevat põhjustanud traagilise juhtumi. Lisaks väitsid tollal poksija lähedased sõbrad, et mees olla olnud mõrva ja enesetapu ajal Earliga FaceTime vestluses kus Floyd olla väitnuki et Stephanie magas just Trayga.

Nüüd aga väidab räppar 50 Cent, et Floyd hoopis ise magas oma sõbra naisega, põhjustades nii mõrva ja enesetapu. “Räägi kõigile miks sa FaceTimesid temaga kui ta tappis Stephanie ja iseennast. Sest ta andis sulle teada, et sa ke***sid tema naist. Sa ajasid oma Tray Songzi jama, lõpeta valetamine. Sa ei hoolinud sellest karvavõrdki, sa lihtsalt läksid pallimängu vaatama,” kirjutas 50 Cent Instagramis.

Lisaks väidab räppar, et Floyd olla maganud ka oma parima sõbra P-Reala naisega. Viimane aga olla suutnud sellest üle olla ja oma eluga edasi minna, mida aga Earl Hayes teha ei suutnud.

Vaata allpool postitusi ning anna teada, kas tüübid lähevad liiga kaugele või peaks Floyd oma “palga” saama.

 

 

⇩ Jaga Postitust ⇩