50 Cent tähistab oma debüütalbumi “Get Rich or Die Trying” viieteistkümmnendat aastapäeva.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Räppar 50 Cent heidab aastapäeva puhul pilgu tagasi oma debüütalbumile.

Juba viisteist aastat on räppar 50 Cent püsinud hip hop muusikas ühe kõige prominentsema isiksusena. Täna ei paku ta meile küll enam oma muusikat nii tihti kui varem kuid seevastu on tüüp igapäevaselt nähtav sotsiaalmeedias kus vaat’ et ülepäeviti kellegi kallal trollib. 50 Cent on vaieldamatult üks kõige enam hip hop muusikat mõjutanud räppar viimase viieteistkümmne aasta jooksul ning on üsna veider näha kuidas kogu tema saavutuste juures nii muusikas, televisioonis, äris ja meelelahutuses on täna tegemist siiski üsnagi vähetähtsa artistiga.

Täna aga möödub viisteist aastat tema suurest läbilöögist, debüütalbumist “Get Rich or Die Trying” ning loomulikult ei jätnud Fif seda kõigile mainimata. New Yorki gängsta räppar postitas sotsiaalmeediasse oma ikoonilise foto ja tuletas kõkigile meelde, et legendaarne album ilmus 6. veebruaril 2003.

Räppar kirjutas : “Mina avaldasin läbi aegade kõige edukama debüütalbumi,” ning lisas, et “kogumik müüs kokku 13,3 miljonit koopiat.”

Mehed valetavad, naised valetavad kuid nagu öeldakse – numbrid ei valeta kunagi. Nii lisas 50 Cent oma kogumikubmüüginumbrid meeldetuletamaks mis album ta nii kaugele on toonud. Ning, kuigi kogumik ise on juba viisteist aastat vana siis mitmed singlid nagu “In Da Club” leiab eetriaega raadiojaamades veel tänagi.

Kuula albumit “Get Rich or Die Trying” ning anna teada, milline lugu sulle sealt kõige enam meeldis.

⇩ Jaga Postitust ⇩