50 Cent’i sõnul pakkus Donald Trump talle valimiste kampaania ajal pool miljonit dollarit.

⇩ Jaga Postitust ⇩

50 Cent teatas, et Donald Trump soovis teda kasutada oma valimiste kampaanias, et koguda mustanahaliste kogukonna toetust.

5o Cent on hetkel oma karjääris palju enamat kui ainult räppar. Mees on lisaks mitmetele suurtele äridele lühikese ajaga tõusnud ka meelelahutus moguliks kellel on üsnagi suur mõju nii filmi kui ka televisiooni vallas. Sellega arvestades pole üllatav, et paljud soovivad tema suurt mõju ära kasutada ja nüüd kuulub sinna nimekirja ka USA praegune president Donald Trump.

Serjaali Power näitleja ja produtsendi sõnul pakkus Trump talle ümpriski suurt summat raha, et räppar  ühineks tema valimiste kampaaniaga, et nii koguda toetust Ameerika mustanahaliste valijate seas. “Enne kui ta osutus valituks, olid neil tõsised probleemid mustanahaliste valijate häältega,” rääkis 50 Cent.

“Nad tahtsid maksta mulle 500 000 dollarit oma kampaania eelarvest, et ma lihtsalt astuks kusagil üles,” ütles räppar. “Ma olin nagu, Naah, see ei ole hea raha. See pole seda väärt,” lisas mees. Tema sõnul ütles ta pakkumisele ära pigem selle tõttu, et ei soovinud oma reputatsiooni meelehutusmaailmas siduda kuidagi moodi Trumpiga, kui pakutud summa tõttu.

Kuigi 50 Cent ütles Trumpi pakkumisele ära, siis nagu teada, ei teinud seda teine suur räppartist Kanye West, kes mõned nädalad pärast oma vaimset kollapsit kohtus värskelt valituks osutunud Trumpiga. Rääkides tollasest kohtumisest lähemalt vihastas saatejuht Ebro, kes lisas : “Sa kohtud mehega tema esikus. Sa ei saa isegi päris kohtumist mitte. Ta mängis sind nii hullusti, et sa läksid tema pessa. Sa arvasid, et saad tõelise kohtumise presidendiga Valges Majas aga sa kohtusid tema ta pesas.”

“Ta tegi ülesastumise Trumpi majas,” selgitas omalt poolt 50 Cent :”Turundus, Trumpi nime tarvis. Asjal pole mingit pistmist sellega mida sa mulle seal räägid.”

Saatejuht Ebro küsimusele, et kas Donald ongi selline nagu ta on, või mees hoopis lihtsalt mängib rahvaga, ütles 50 Cent, et tema arvab, et just selline ta ongi.

Vaata allpool täispikka intervjuud, kus lisaks Donald Trumpile tehti 50 Cent’iga juttu veel mitmetel huvitavatel teemadel nagu näiteks tema uus komöödia saade 50 Central. Arvamused on oodatud meie facebooki lehel SIIN.

Kokku Vaadatud: 2163 ,

⇩ Jaga Postitust ⇩

59 thoughts on “50 Cent’i sõnul pakkus Donald Trump talle valimiste kampaania ajal pool miljonit dollarit.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close