AraabMuzik jagas pisut teadmisi noortele produtsentidele.

⇩ Jaga Postitust ⇩

AraabMuzik käis välja viis nõuannet noortele produtsentidele.

AraabMuzik on mees kes produktsiooni maailmas on tuntud tegija ja tutvustamist kindlasti ei vaja. Tema EDM soundiga mixitutud hip hop taustad on jõudnud selliste tuntud räppariteni nagu Cam’ron, Joe Budden, Fat Joe, Jim Jones ja veel paljude teisteni. Lisaks lükkas mees hiljuti käima veebilehe www.licenselounge.com kust vajadusel saab osta tuntud produtsentide poolt valminud taustu ja palju muud. Nüüd on tüüp aga lisaks jaganud ka pisut nõu noortele produtsentidele. Mees rõhutab, et oluline on leida omaenda sound ja mitte püüda olla, ega teha biite nagu keegi teine. Ta rõhutab, et just äratuntav sound on see mis aitab suuresti silma paista ja edu saavutada. Nimelt saavutas AraabMuzik ise just edu sellega, et hakkas mixima elektroonilise tantsumuusika helisid hip hop tsustadesse ning lisaks tegi seda tüüp ka otse lives. Lisaks ei soovita mees kasutada sämpleid vaid rõhutab, et oluline on luua originaalmuusikat kus kõik õigused sulle endale kuuluvad.

“See oli midagi uut, mida inimesed varem kuulnud ja kuulanud ei olnud. See oli nagu värske õhk,” rääkis mees sellest kui tema alustas.

 

Kokku Vaadatud: 10878 ,

⇩ Jaga Postitust ⇩

3 thoughts on “AraabMuzik jagas pisut teadmisi noortele produtsentidele.

 • 14/12/2018 at 4:42 e.l.
  Permalink

  Definitely, what a magnificent website and illuminating posts, I will bookmark your website.Have an awsome day!

  Reply
 • 14/12/2018 at 4:19 e.l.
  Permalink

  Apple already consists of Rhapsody as an app, which is a great commence, yet it is presently hampered by way of the incapability in direction of retailer regionally upon your iPod, and contains a dismal 64kbps bit rate. If this improvements, then it will somewhat negate this advantage for the Zune, yet the 10 tunes for every month will nevertheless be a large in addition inside of Zune Pass’ desire.

  Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close