Arreteeriti räppar Nipsey Hussle mõrva kahtlusalune.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Los Angelese politsei teatab, et on arreteerinud räppar Nipsey Hussle mõrva kahtlusaluse.

Esmaspäeval jõudsid meieni draagilised teated, et tapetud on tuntud USA räppar Nipsey Hussle keda tulistati Los Angeleses keset päeva tema rõivapoe Marathon Glothing ees. Lisaks sai tulistamises haavata veel kaks inimest kellede seisund aga on stabiilne.

CBS Los Angeles andmetel on nüüd tabatud ka mõrvas kahtlustatav kelleks on 29 aastane Eric Holder. Teadete kohaselt tabati mees 2. aprilli keskpäeval Los Angelese äärelinnast nimega Bellflower. Mehe arreteerimisest jõudis sotsiaalmeediasse ka lühike video.

Seni veel kinnitamata andmetel tekkis tüli kahe mehe vahel, kui räppar Nipsey Hussle küsis Ericult, kas too on tema peale “kitse” pannud, sest selline sõna levivat tänavatel. Sellepeale lahkunud Eric Holder naasis mõni hetk hiljem juba relvaga ning alustas tulistamist.

Juhtumist on lekkinud internetti ka videosalvestus kust on näha, et lasud sooritanud mees naaseb hetk hiljem uuesti ja tulistab maas lamanud Nipsey Hussle’it veel. Lisaks lööb mees kannatunud veel jalaga enne kui sündmuskohalt põgeneb.

⇩ Jaga Postitust ⇩