Azma – Kõik Mis Ma Vajan

⇩ Jaga Postitust ⇩

Hanf Kung liige Azma on tagasi värske reliisiga mis kannab nime “Kõik Mis Ma Vajan.”

Azma, kes eelmise aasta lõpus andis välja oma debüütalbumi nimega Mind Ei Koti, alustas uut aastat teatega oma uuest singlist. Kuigi oodata tuli tervelt mitu kuud, ilmuski noore mc sulest uus lugu nimega “Hea Päev” koos ülilaheda muusikavideoga mille valmimise eest hoolitses Alar Nilov. Täna kus mehe viimasest singlist on möödunud kolm kuud on Azma lõpuks ometi tagasi värske reliisiga mis seekord kannab nime “Kõik Mis Ma Vajan.” Lugu, mille muusikalise poole eest on hoolitsenud Weivs, on inspireeriv ja inimestesse lootust süstiv ning räägib mõistmisest, et kui elu on rööbastelt maas, siis ei tasu alla anda ja kõigele käega lüüa, kuna mõõnale järgneb tõus ja pärast vihma paistab alati taas päike.

“Aitäh kõigile, kes on olnud minuga kogu mu teekonna vältel, ka siis, kui puhub tuul ja taevas on hall.
Teie toetusel on võime muuta meie kõigi elusid,” kirjutas laulu juurde Azma.

Kuula uut lugu nimega “Kõik Mis Ma Vajan” ja jaga head eesti muusikat ka oma sõbraga, ning kui soovid võita Hanf Kungi plakatit, siis uuri asja lähemalt SIIN.

Kokku Vaadatud: 2766 ,

⇩ Jaga Postitust ⇩

3 thoughts on “Azma – Kõik Mis Ma Vajan

  • 25/09/2018 at 10:10 e.l.
    Permalink

    I such as valuable details you actually present in your articles. I’ll take note of your site and consider one more time in this article regularly.. koleksi youtube terbaru I’m fairly i will find out loads of brand new material correct below! All the best for an additional!

    Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close