Beebilõust : “Süsteem ei kasvata mitte kedagi ümber.”

⇩ Jaga Postitust ⇩

Räppar Beebilõust, kes 4.augustil vabanes vanglast ja kes juba nädal hiljem laupäeval 12. augustil Elvas Eesti Hip Hop Festivalil rahvast hullutas, andis täispika intervjuu Õhtulehele. 

Andrus Elbing aka. Beebilõust rääkis intervjuus alustuseks sellest, kes talle hetkel eesti hip hop muusikas meeldivad ja kes mitte väga. Kiidusõnu said räpparid Genka, Arop, Bad Art, Robert Lõvi, Hanf Kungi liikmed ja eriti Kaspar372 ehk mees kes Adruse sõnul aitab tal eesti räppi uuele tasemele viia. Kriitikad said mitmed räpparid sealhulgas Metsakutsu, kuid kelledega mehe enda sõnul enam mingit kana kitkuda ei ole. Nimelt võib varsti kuulda isegi Metsakutsu ja Beebilõusta ühist lugu, kuna Rainer olla soovi avaldanud ning Andrus võib enda sõnul lepituse märgiks öelda pakkumisele jah.

Kuigi 4. veebruaril aset leidnud juhtumist mees suurt midagi rääkida ei tahtnud, ütles Beebilõust et müüa ees ta veel vabandanud ei ole. Küll aga kahetseb ta et põhjustas naisele oma teoga šoki, kuid lisas, et kui tal oleks võimalus aega tollasesse hommikusse tagasi keerata, siis ta seda ei teeks. Vanglas veedetud aega kommenteeris mees lausega, et “süsteem ei kasvata mitte kedagi ümber.”

Kõigele lisaks andis Beebilõust teada, et uus album nimega Andrus Elbing on tulekul ja see saab olema väga isiklik.

Vaata intervjuud alljärgnevas videos ning loe lisaks Õhtulehest SIIN.

[ Õhtuleht ]

Kokku Vaadatud: 4006 ,

⇩ Jaga Postitust ⇩

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close