Cardi B visati lärmamise tõttu hotellist välja.

⇩ Jaga ⇩

Räpitsikk Cardi B visati hotellist liigse lärmamise tõttu välja. Naine nimetab hotelli personali rassistideks.

Räpitsikk Cardi B‘l on olnud üsnagi sisukas ja draamarohke nädalavahetus. Esmalt andis naine üllatuseks teada lahkuminekus oma poiss-sõbrast Offset’ist, kuid mõnda aega hiljem teatas siiski, et see pole nii. Lisaks sellele visati naine välja hotellist kus ta nädalavahetusel viibis. Põhjuseks olla olnud liigne lärm mida naine tekitas ja nagu allpool videoklipis ka näha, ei suhtunud Cardi B sellesse eriti hästi.

Väljaande TMZ andmetel juhatati naine New York’is asuvas Hilton Albany hotellist turvatöötajate saatel välja kella ühe ajal öösel pärast seda, kui hotelli külastajad kaebasid lärmi tõttu, mis tuli tema hotelli toast. Loomulikult ei lahkunud naine vaikselt, vaid valas hotelli töötajaid verbaalselt üle roppustega ning nimetas ühte neist isegi rassistlikuks mothafockeriks.

Viimaste uudiste kohaselt aga paistab, et Cardi B, kes tänaseni on suurelt nautinud oma hittsingli “Bodak Yellow” edu, on töötamas ennast muusikatööstuse suurte nimede sekka. Kuigi kindlalt midagi hetkel väita ei saa, liiguvad ringi kuulujutud tema ja R&B kuninganna Beyonce vahelisest koostööprojektist uue singli näol.

Vaata videoklippi sellest, kuidas räpitsikk hotellist välja visatakse ning anna teada, mida sina tulehargi Cardi B tegemistest ja muusikast arvad.

Kokku Vaadatud: 1724 ,

⇩ Jaga ⇩

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close