DJ Whoo Kid vihjab, et räpipunt G-Unit võib taas kokku tulla.

⇩ Jaga Postitust ⇩

DJ Whoo Kid vihjab, et räpipundi G-Unit taasühinemine võib juhtuda sellel aastal.

Aasta on alles alanud aga vihjeid mis uuel aastal toimuma hakkab on tulnud üsnagi suurel hulgal. Teatavasti liiguvad ringi kuulujutud, et Kendrik Lamar peaks uuel aastal albumi avaldama ja ka produtsent Scott Storch vihjas, et küll see Dr. Dre album Detox ka ükskord ilmub.

Nüüd on värske vihje välja paisanud legendaarne DJ Whoo Kid, kes postitas sotsiaalmeediasse pildi kus tüüp poseerib selliste räpparitega nagu Lloyd Banks ja Tony Yayo. Alla aga kirjutas DJ, et see aasta tuleb midagi teha ning lisas teemaviiteks legendaarse räpipundi G-Unit. See loomulikult lõi lõkkele väga paljude räppmuusika austajate lootused, et ehk tõesti tuleb “üksus” taas kokku. Eelmisel aastal on sellele vihjanud ka pundi ninamees 50 Cent ise.

View this post on Instagram

I Gotta do something this year 💥💥💥💥💥💥🔫 #GUNIT

A post shared by DJ Whoo Kid (@djwhookid) on

G-Unit tõusis muusika maailma tippu 2003 aastal oma debüütalbumiga Beg For Mercy mis müüs ainuüksi USA’s üle kahe miljoni koopia ja saavutad topelt plaatinum staatuse. Hiljem, pärast suurt edu ja liikmete oma sooloalbumeid aga lahkusid tüübid üksteise järel pundist ning tänaseks on kamp ka ametlikult laiali läinud.

Mida arvad kas legendaarne hip hop punt tuleb veel kokku ja kas see oleks midagi mida sellest aastast ootaksid??

⇩ Jaga Postitust ⇩