UUS KUUM PAAR? Drake ja Jennifer Lopez koos kohtingul.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Tundub et räpparlauljat Drake on tabanud tagasilöök seoses oma püüdlustega arendada romantilisi suhteid lauljanna Rihannaga. Nimelt on märgatud meest kohtingul küll veidi vanema, kuid mitte vähem külgetõmbavama naise, Jennifer Lopeziga.

Nädal aega tagasi toimus Las Vegases lauljatar Lopezi kontsert nimega All I Have ning pärast esinemist toimus lava taga kohtumine kus Jennifer ja Drake ka mõned selfied klõpsasid. Hiljem märgati paari restoranis Delilah, mille Drake isiklikult oli varem välja üürinud. Kuigi kohal oli veel mõnikümmend inimest, oli Jennifer Lopez väljande TMZ andmetel aga aukülaline.

Mõlemale staarile lähedase, kuid tundmatuks jääda sooviva allika sõnul, veedab paar viimasel ajal palju aega koos ja nende suhe kogub kuumust iga päevaga üha enam.

Paari märgati ka kui viimased käisid korraks peolt ära mustas, tumedate klaasidega kaetud Maybachiga ning mis pani paljusid arvama, et tegu oli kiire magamistoa külastusega.

Anna teada mida arvad sina, kas Drizzy ja Jennifer Lopez sobivad omavahel või on tegu lihtsalt staaridevahelise pisikese randevuuga.

Kokku Vaadatud: 1668 ,

⇩ Jaga Postitust ⇩

61 thoughts on “UUS KUUM PAAR? Drake ja Jennifer Lopez koos kohtingul.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close