Eminem annab uues freestyle videos taaskord Donald Trumpi pihta tuld.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Taaskord on käes BET Hip Hop Auhindade jagamise aeg ning see tähendab ka värskeid vabastiili videosid. Ka Eminem avaldas oma.

Üks kõige oodatum osa BET Hip Hop Auhindade juures on kindlasti vabastiili videod ehk cypher’id ning sellel aastal tõusis ootusärevus veel eriti, kui oma osalusest teatas ka legendaarne Eminem isiklikult. Kuigi veel lisaks osalesid sellel aastal ka sellised tuntud nimed nagu Fat Joe, CyHi the Prynce, 6LACK, Tee Grizzley, Denzel Curry ja Zoey Dollaz, haaras enda peale kogu au ja uhkuse just Eminem, kes taaskord jättis ära muusikalise tausta ja andis acapellas riimidele kuuma. Ning kuigi mees on ka varem Donald Trumpi pihta sõnad käiku lasknud, siis seekord on ta presidendi ikka korralikult ette võtnud.

“See on vaikus enne tormi,” alustab Eminem oma värssi, ning jätkab mõttega, et kas äkki peaks ta oma kuuma kohvitassi Donald Trumpi peale valama.

“Me peaks parem kiitma Obamat, sest see kes meil praegu valitsust juhib on kamikaze, kes arvatavasti põhjustab tuuma holokausti ja samal ajal kui draama toimub, ta ootab kuni jama jahtub, ta lihtsalt tangib oma lennuki ja lendab ringi kuni pommitamine lõppeb,” jätkab Eminem riimidega viidates viimase lausega kaksiktornide rünnaku ajal tollase presidendi George W. Bushi teguviisile, kes pärast rünnakut ootas hävitajate saatel oma lennukis kuni kogu asi maha rahunes.

“See on tema tähelepanu kõrvalejuhtimise vorm. Pluss, ta saab hiiglama reaktsiooni kui ta ründab NFL’i sest siis me keskendume sellele, selleasemel et rääkida Puerto Ricost või relvareformist Nevadas,” lisab Eminem.

Vaata värsket Eminemi vabastiilis cypher videot ning anna meie facebooki seinal teada, mida tema uutest poliitkriitilistest riimidest arvad.

Kokku Vaadatud: 7433 ,

⇩ Jaga Postitust ⇩

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close