Eminem hõikas taaskord välja mida ta arvab president Donald Trumpist.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Eminem hõikas välja hiljutisel kontsertil Glasgows mida ta arvab USA president Donald Trumpist.

Eminem, kes pole võõras sõnale vastuolu ja kes on alati öelnud välja selle mis meelel, on taaskord sihikule võtnud poliitiku ning taaskord on selleks president Donald Trump isiklikult. Nimelt võttis räppar hiljutisel kontsertil Inglismaal Glasgows korraks aja maha, et teha juttu kohaliku publikuga. Em rääkis laval, et : “Scotlandist võib saada meie uus kodu, kuna hetkel ei lähe asjad Ühendriikides väga hästi.”

“Ma tahaks võtta hetke siin ja praegu ning öelda motherfuck Donald Trump!” karjus Eminem mikrofoni ning jätkas esinemist oma 2002 aastal avaldatud albumilt The Eminem Show pärit poliitkriitilise lauluga “White America.” Lisaks mitmetele teistele lugudele esitas mees kontsertil veel samalt albumlt pärit laulud “Soldier” ja albumilt Encore pärit president George W. Bush dissträkina tuntuks saanud laulu “Mosh.”

Eminem, kes on varemgi poliitikute suunas kriitikat tulistanud on viimasel ajal tihti uudiskünnise ületanud ja jutud mehe uuest singlist on juba ringlema hakanud. Kas tegemist on uue väidetava lauluga, kus kaasa teeb ka lauljanna Pink, ei ole veel hetkel teada.

Kuulujuttude põhjal aga olevat Eminemil uus album valmis ja poliitika olevat teema mis päris mitmes uues laulus läbi käib. Anna tead, mida sina Eminemi väljaütlemisest ning tema poliitkriitilistest lauludest arvad SIIN.

Kokku Vaadatud: 1805 ,

⇩ Jaga Postitust ⇩

42 thoughts on “Eminem hõikas taaskord välja mida ta arvab president Donald Trumpist.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close