Eminem ja Snoop Dogg õrritavad uue koostööprojektiga.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Eminem ja Snoop Dogg teevad stuudios koostööd. 

Eminem ja Snoop Dogg on tüübid keda üheskoos tihti ei näe ega kuule ning tegelikult on möödunud juba kaheksateist aastat kui räpparid koos ühele laulule hääle andsid. Tollal oli tegemist Eminemi teiselt stuudioalbumilt Marshall Mathers LP pärit looga “Bitch Please II” kus lisaks tegid kaasa ka Dr.Dre, Xzibit ja Nate Dogg.

 

Nüüd aga postitas Lääneranniku kuningas sotsiaalmeediasse pildi kus ta koos Kamikaze räppariga koos stuudios poseerib. Pildi alla aga kirjutas tüüp “Redemption of a Dogg had to c M. To get the stamp” millega Snoop viitab oma uue kontserti lavaetendusele. Mõnda aega hiljem aga ilmus juba uus pilt kus lisaks Eminemile ja Snoop Dogg’ile on fotol ka pundi D12 liige Denaun Porter kes tänasel päeval tegeleb rohkem muusika produtseerimisega.

 

View this post on Instagram

 

Squad. 8 mile

A post shared by snoopdogg (@snoopdogg) on

Kui esimese foto võtsid fännid vastu kui lihtsalt jäädvustatud taaskohtumise siis viimane pilt aga pani juba paljud spekuleerima, et ehk siis tüübid ka uue muusika kallal tööd teevad. Varem aga on Snoop öelnud, et ei soovi kunagi Eminemiga koostööd teha kuna ei soovi riimimeistri kõrval häbisse jääda sest nagu iga tõeline Eminemi fänn teab, et laul kus räpijumal kaasa teeb on automaatselt tema lugu.

Mida sina arvad, kas Eminem ja Snoop sobiksid omavahel koos ühele singlile?

⇩ Jaga Postitust ⇩