Eminem luges üles oma läbi aegade kaksteist lemmikut dissträkki.

⇩ Jaga Postitust ⇩


Dissträkid on hip hop muusika üks kõige olulisem osa ning nüüd on ka Eminem välja hõiganud oma läbi aegade lemmikud.

Dissträkid on räppmuusikas kindlasti üks kõige olulisem osa mis teebki sellest zanrist spordi kus kokkuvõttes võidab vaid parim. Hea dissträkk võib kujundada arvamusi, hävitada karjääre kuid ka viia konfliktideni mis nii mõnelgi korral võib maksta elusid.

Jõuluõhtul teatas räpijumal Eminem, et plaanib välja hõigata kaksteist oma läbi aegade lemmikumat dissträkki ning olles ka ise tuntud oma mitmete disslugude poolest, ajaski teade paljud elevile just seetõttu et kuulda, kes on need kes  inspireerivad ühte parimat riimimeistrit ennast.

Riimimeistri läbi aegade lemmikute hulka kuulusid sellised lood nagu Boogie Down Productions “The Bridge is Over” kus räppar KRS-One andis tuld selliste tüüpide pihta nagu MC Shan ja Marley Marl. Sellele järgnesid Roxanne Shante dissträkk “Roxanne’s Revenge” ning MC Lyte poolt valminud “10% Diss” mille põhjustas omalajal vaidlus biidi üle. Loomulikult sisaldas nimekiri ka Eminemi ühte lemmikuma räppari LL Cool J dissträkki “Jack The Ripper” kus vanameister Kool Moe Dee sai oma sauna ning välja ei jäänud ka üheks kõigi aegade parimaks dissträkiks peetud “No Vaseline” kus Ice Cube dissis oma endist räpipunti N.W.A’d.

Oma nimekirja etteotsa aga paigutas Eminem ühe kõigi aegade legendaarsema räppari 2 Pac ja tema surematu dissträki “Hit ‘Em Up.” Tegemist on ühe tuntuma disslooga mis valmis 1996 aastal ja mis oli suunatud räppar Notorious B.I.G pihta. Tegemist oli väga isikliku ja lüüriliselt eriti krõbeda looga mis paljude arvates tõigi kaasa kõigest kolm kuud pärast dissträki avaldamist legendaarse räppari Tupac Shakuri mõrva.

Saanud nüüd teada millised dissträkid on ühe parima räppari lemmikud, anna julgelt teada, mis on sinu läbi aegade lemmik või parim dissträkk.

⇩ Jaga Postitust ⇩