Eminem räägib intervjuus Sway’ga põhjusest miks ta Machine Gun Kelly ette võttis.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Eminem räägib värskes intervjuus Sway’ga põhjustest miks ta räppar Machine Gun Kelly ette võttis.

Eminem andis mõnda aega tagasi välja oma uue, üleöö ilmunud skandaalse ja palju kõmu tekitanud albumi Kamikaze, kuid tüüp ise on pärast kogumiku ilmumist üsnagi vaikne olnud kuni tänaseni. Eile istus tüüp maha koos Sway Colloway’ga ja rääkis lühikeses, kaheosalises intervjuus peamiselt küll oma eelmist albumit Revival saatnud kriitikast, kuid ka põhjustest miks ta just räppar Machine Gun Kelly ette võttis. Mees väitis, et dissträki põhjuseks polnud mitte ainuld 2012 ilmunud säuts tema tütre Hailie kohta vaid põhjus oli tegelikuses palju tühisem.

Eminem räägib : “Sa ketrad läbi YouTube ussiauku ja mida iganes, mõistad? No ja siis ma näen pealkirja ‘Machine Gun Kelly räägib Eminemi tütrest’, või mis iganes. Ja siis ma mõtlen, et mida v**tu. Ma klikin selkel videol. Ja siis ta teeb terve pressi paketi, põhimõtteliselt ainuld Hailiest.” Täiendavalt saab dissträki põhjustest kuulata intervjuu teises osas mis üsna pea peaks ilmuma.

Lisaks räägib Eminem intervjuus veel oma albumist Relapse ja sellest miks ta otsustas Kamikaze välja anda ilma igasuguse reklaamita.

“Paljudel inimestel oli juba enne albumi ilmumist oma arvamus sellest kujunenud,” lisas Shady.

Vaata allpool intervjuud ning jaga ka postitust.

 

⇩ Jaga Postitust ⇩