Eminem stardib oma uue albumiga “Revival” juba sellel nädalavahetusel.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Kuulduste kohaselt stardib Eminem oma uue albumi kampaaniaga juba sellel nädalavahetusel.

Pärast seda kui Eminem avaldas oma uue, tänaseks juba üheksanda stuudialbumi nime läbi kavala apteegi ravimi reklaami, on jõudnud meieni ka teated, et album nimega Revival peaks ilmuma 17 novembril. Kuigi mees pole tänaseni ühtegi singlit varsti ilmuvalt kogumikult avaldanud siis meediaväljaande NME andmetel see üsna kohe muutub. Nimelt on teada antud, et Eminem plaanib alustada oma albumi kampaaniaga juba sellel nädalavahetusel Londonis, SSE Wembley Arena toimuval EMA auhindade gaalal, kus väidetavalt teeb mees ka massiivse esinemise.

Kas esitlusele tuleb tema uuelt albumilt pärit uus muusika või toimub laval veel hoopis midagi muud, pole täpselt teada. Tegelikult pole tema uuest projektist teada suurt midagi, kuna mees on suutnud oma tegemised korralikult salajas hoida. Teada on vaid seda, et Eminem on oma uue albumi tarvis koostööd teinud nii Dr.Dre, 2 Chainz’i kui ka Rick Rubiniga. Arvestades tema viimase aja sõnavõtte poliitika teemal, võib aga oletada, et see teema käib tema uutest lugudest kindlasti läbi.

Kuna mehe viimane stuudioalbum ilmus 2013 aastal on Eminemil aega olnud kõvasti, et mõtteid koguda ja uute teemade kallal riime kirjutada. Nii et on mida oodata ning kellel huvi ja võimalus, viskab kindlasti sellel nädalavahetusel toimuvale MTV EMA auhindade jagamisele pilgu peale.

Kokku Vaadatud: 1377 ,

⇩ Jaga Postitust ⇩

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close