Eminem tutvustas oma plaadifirma Shady Records värsket artisti Boogie’t.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Eminem, kes BET Hip Hop Auhindade jagamisel varastas kogu show oma freestyle videoga, tutvustas ka oma plaadifirma Shady Records värsket artisti kellel nimeks Boogie.

Eile ilmunud Eminemi freestyle video, kus ta sarjas päris korralikult president Trumpi, on hip hop maailma korralikult keema ajanud, ning paljud suured nimed nagu Snoop Dogg on sellega seoses mehele ka toetust üles näidanud. Video, kus Detroidi kuningas kuuma andis, oli filmitud eelmisel nädalal Miamis ühes parkimismajas kus mees autode najal chillivate semude taustal ütles välja selle mida ta presidendist arvab. Vähesed aga ehk panid tähele, et üks tüüpidest kes taustal hängis on hip hop muusikas tõusev staar, kellel nimeks Boogie.

Nüüd on ametlikult ka teada antud, et Läänerannikult pärit Boogie on värske veri Eminemi plaadifirmas Shady Records. Plaadifirma mis asutati 1999’dal aastal Eminemi ja tema manageri Paul Rosenberg’i poolt on kuulsaks teinud mitmed tänased räpimaailma nimekad tegijad nagu Obie Trice, 50 Cent, Yelawolf, Cashis ja veel paljud teised, seega võib arvata et Boogie on mees, kellest me kuuleme veel mõndagi.

Boogie võttis osa ka üleeile toimunud BET Digital cypheril, mis küll polnud ametlik osa auhindade saatest, kuid kus lisaks värskele Shady Record artistile, said eetriaega ka juba Eminemi plaadirma alla kuuluvad tõusvad nimed nagu Westside Gunn, tema vend Conway ja Benny.

Vaata stiilinäidet värskelt Shady Records artistilt Boogie ning anna teada, mida uuest räpparist arvad.

Kokku Vaadatud: 1852 ,

⇩ Jaga Postitust ⇩

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close