Forbes andmetel on räppar Jay-Z esimene hip hop miljardär.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Meediaväljaande Forbes andmetel on räppar Jay-Z esimene hip hop miljardär.

Nagu Jay-Z kord räppis : “ma ei ole ärimees. ma olen äri, mees.”

Nüüd paistab, et tüübil oligi õigus. Kuid lisaks tarkadele sõnadele ja muusikale, tegeleb räppar teatavasti ka kunsti kollekteerimise, moe, striimingu ja veel mitmete muude äridega. Nüüd ongi meediaväljaanne Forbes teatanud, et tänu kõigile muusiku tegemistele on räppar Jay-Z, tavanimega Shawn Carter tõusnud esimeseks hip hop miljardäriks maailmas.

Mõned aastad tagasi, pärast oma osaluse müüki firmas Beats Music, väitis samuti räppar ja muusikamogul Dr.Dre, et ta on esimene hip hop muusikust miljardär. Tõsi, kuid mitte päriselt. Nimelt teenis mees osaluse müügiga küll piisavalt, et oma vara väärtust tõsta 1,1 miljardini, kuid pärast maksude tasumist jäi talle siiski vähem kätte.

Räppar Jay-Z kasvas üles Brooklyni linnajaos ning tõusis räppmuusikas esiplaanile 1996 aastal oma debüütalbumiga “Reasonable Doubt.” Tegemist on hip hop muusikas ühe läbi aegade mõjukama räppariga, kes on oma muusikast saadud tulu vägagi effektiivselt suutnud investeerida.

Ta omab osalust sõidujagamisteenust pakkuvas ettevõttes Uber, lisaks omab ta hämmastavat kuntstikogu, märkimisväärses koguses kinnisvara ning mis tegelikuses kõige … KÕIGE olulisem, ta omab enda kõrval tõelist teemandit, R&B kuningannat Beyonce’d.

⇩ Jaga Postitust ⇩