Game – Heaven 4 A Gangster

⇩ Jaga Postitust ⇩

Räppar The Game andis välja uuest dokumentaalsarjast Who Killed Tupac pärit laulu “Heaven 4 A Gangster.”

The Game on olnud USA Lääneranniku nägu juba päris mõnda aega ja alati hoolitsenud selle eest, et ei esinda tugevalt mitte ainult Comptoni linnaosa, kus mees ise pärit on, vaid koguni tervet Californiat tervikuna. Nagu ühele tõelisele Lääneranniku esindajale kohane, pole The Game ära unustanud eilset hip hop muusikas olulist kuupäeva ja on 2 Pac’i 21. surma-aastapäeva puhuks avaldanud laulu “Heaven 4 A Gangster.”

Lugu ise võrdleb hetke hip hop muusika seisu aastate taguse ajaga, kui The Game suuresti tänu Dr.Dre’le muusikatööstuse tippu tõusis ning mõtiskleb selle üle, mis on hip hopist saanud ja mida legendaarne 2 Pac ise tänasest räppmuusikast arvaks.

Laul on märkimisväärne ka selle poolest, et on leidnud koha uues, Ameerika kaabel ja televõrgu A&E poolt toodetud dokumentaalsarjas Who Killed Tupac mis pärast 21 aastat traagilisest tulistamisest, ikka veel otsib vastust küsimusele kes tappis legendaarse räppari ja miks.

Kuula lugu nimega “Heaven 4 A Gangster” ning kui pala meeldib siis jaga seda ka teistega. Nõnda toetad ka meie väikest veebilehte.

Kokku Vaadatud: 1239 ,

⇩ Jaga Postitust ⇩

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close