Joe Budden väidab, et on kümme aastat olnud parem kui Eminem.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Paistab, et Eminem tabas Joe Buddeni puhul otse närvi.

Paistab, et Eminem on taas teinud seda milles ta hea on ja ajanud pöördesse terve muusikatööstuse. Pärast tema uue, vastuolulie albumi Kamikaze ilmumist on nii mõnigi oma julguse kokku võtnud ja teinud seda mida paljud eales ei julgeks, andnud oma vastuse. Nõnda tegi seda nii Machine Gun Kelly oma dissträkiga “Rap Devil,” kui ka hip hopi punt Die Antwoord. Teised keda albumil öeldu väga närvi ei ajanud, lisasid sotsiaalmeedias vaid mõne märkuse või säutsu. Üks keda kogumik vähemalt alguses väga närvi ei ajanud oli Joe Budden, kes Instagrami vahendusel lisas et ei hooli öeldust karvavõrdki. Mõned päevad hiljem aga oma podcasti uues osas ajab tüüp aga hoopis teist juttu mille järgi võib oletada, et Eminem tabas ka teda otse närvi.

“Jah ma kuulsin tema albumit. Ja kuna ma arvan, et sa ei tunne hästi kõiki pundi liikmeid siis ma arvan, et sa ei tea meie ajalugu,” räägib Joe Budden ning lisab, “Las ma räägin mida ma olen terve selle aja mõelnud. Ma olen olnud sinust parem terve viimase dekaadi.”

Edasi jätkas tüüp sellega, et nimetas ennast räppariks kelle lugudes on sisu ning väitis, et Eminemi lugudes pole juba kümme aastat mitte mingit sisu ega mõtet. “Sa oled riiminud vaid hunniku sõnu,” jätkas Joe väga vihaselt.

“Ma tean, et sa ei tunne mind,” hoiatas Joe Eminemi ning jätkas,” Ma arvan, et sul ei lähe väga hästi.” Seejärel andis tüüp veel teada oma võimalikust tagasitulekust muusikasse ja teatas lõpetuseks, et “Mul on nüüd toetajad, sul nii väga mitte.”

Vaata allpool olevat klippi ning anna teada, kas Joe Buddenil oleks šansi Eminemi vastu astuda.

⇩ Jaga Postitust ⇩