Kemo – Kõrvaklappipidikettis EP

⇩ Jaga ⇩

Räppar Kemo on välja andnud värske lühikogumiku “Kõrvaklappipidikettsi.”

Räppar Kemo, kes esmalt sai suurema tuntuse osaliseks aastaid tagasi oma lauluga “Sinule Kallis,” on täna välja andnud oma värske lühikogumiku millel nimeks “Kõrvaklappipidikettis.” Kokku sisaldab minialbum kaheksa meie jaoks uut lugu, kuid mis linti said võetud ajavahemikul 2013 kuni 2015 aaastal.

“Need kaheksa laulu on inspireeritud minu elust ja läbi elamistest, muusikast ja sõpradest kellega olen koos aega veetnud,” kommenteeris mees ise oma projekti. “Esimest korda oma karjääri jooksul avaldan teose, mis on otsast lõpuni minu enda kootud, kui sõnade kirjutamine ja nende esitamine on nagunii iga räpimehe enda teha, siis seekord proovisin ka biidid ise valmistada. Loomulikult ei puudu siit albumilt teemad, mis puudutaks poliitikat, eestimaad ja meie lühikest suve.”

Olles uuelt kogumikult juba kuulnud varasemalt avaldatud laulu nimega “Südamelt Ära,” saad nüüd läbi kuulata Kemo terve uue minialbumi “Kõrvaklappipidikettis.” Anna näoraamatus teada, mida arvad ja jaga uut eesti muusikat ka sõbraga.

Kokku Vaadatud: 1508 ,

⇩ Jaga ⇩

27 thoughts on “Kemo – Kõrvaklappipidikettis EP

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close