Legendaarne linateos Arminägu võib peagi saada uusversiooni.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Denzel Washington ja Antoine Fuqua plaanivad legendaarsest linateosest Arminägu vändata uusversiooni.

Legendaarne näitleja Denzel Washington naudib hetkel oma uue filmi Equalizer 2 ülisuurt edu. Taaskord kehastab tüüp karmikäega Robert McCall rolli, kes ikka ja jälle kurikaeltele korralikult tuupi teeb. Kuigi Denzel on tuntud ka oma gängsteri rollist filmis Treeningpäev siis ometi on kinolinal üks gängster kes ületab kõik teised. Tony Montana.

Olles hetkel fimi Equalizer 2 promotuuril, rääkisid Washington ja filmidirektor Antoine Fuqua intervjuus Black Tree TV’le oma mõttest vändata legendaarsest linateosest Scarface uusversioon. Faqua teatas, et on mõnda aega uusversiooni käsikirja kallal töötanud ning tegelikult pidi film juba käesoleval aastal linastuma. Lisaks pidi peaosa saama näitleja Diego Luna, kes on tuntud oma rolli poolest filmis Rogue One: A Star Wars Story. Kuid kuna produktsioonis tekkisid viivitused ja filmi loomises eriarvamused, otsustati linateos teadmata ajaks edasi lükata.

Pärast seda kui Faqua tunnistas, et kuigi aeg on uusversiooniks õige, polnud ta rahul käsikirja korraldusega ning lisas naljatades et sooviks filmi peaosas näha hoopiski Denzel Washingtoni.

“Ma tahan, et tema oleks Arminägu,” ütles Faqua. “Parem jäta Al rahule,” vastas Denzel ning lisas, et “Ma peaksin siis olema Dominikaan.”

Vaata allpool olevat intervjuud ning anna teada, kas ootad filmi Scarface uusversiooni ning kas Denzel sobiks mängima kõigi aegade kangemat gängsterit.

⇩ Jaga Postitust ⇩