Lemon Fight – I Got Time For You Feat. Rogelio Douglas Jr.

⇩ Jaga ⇩

Lemon Fight on uus elektroonilise tantsumuusika projekt mille eestvedajateks pundist Cartoon tuntud Ago Teppand ja Joosep Järvesaar.

Kuigi nagu mehed ise on kommenteerinud pundi Cartoon laialiminekut, et kõik head asjad saavad ükskord otsa, siis kurvastamiseks pole põhjust, kuna peale tuleb alati midagi uut ja huvitavat. Nii juhtuski, et läksid tüübid LA-sse inspiratsiooni koguma ja tagasi tulidki juba uue ja huvitavaga, pundi debüütsingliga “I Got Time For You.” Lugu valmis mõned päevad enne suure lombi tagant naasmist ning suurpärase hääle andis värskele singlile Ameerika laulja Rogelio Douglas Jr. kes muuhulgas näidelnud sellistes suurtes filmides nagu “Straight Outta Compton” ja “Whiplash”.

Joosepi enda sõnul erineb uus kollektiiv vanast selle poolest, et kui Cartoon oli rohkem trumm ja bass ning küttemuusika, siis Lemon Fight on pigem klubimuusika mõjutustega popmuusika. Lugu tuleb koos laheda muusikavideoga, kus üksik kurb sidrunipoiss kohtab kaunist üksikut sidrunitüdrukut ning pärast mida armastuse mahlad voolama hakkavad. Video valmimise eest hoolitses Josh Twist.

Kokku Vaadatud: 2685 ,

⇩ Jaga ⇩

38 thoughts on “Lemon Fight – I Got Time For You Feat. Rogelio Douglas Jr.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close