Lenny Grant - On & On Feat. Jeremih & 50 Cent | RESPEKTER.ee

Lenny Grant – On & On Feat. Jeremih & 50 Cent

⇩ Jaga ⇩

Lenny Grant andis välja muusikavideo laulule “On & On” kus kaasa teevad räppar 5O Cent ja Jeremih.


Kui nimi Lenny Grant tundub pisut võõras kuid tema nägu kuidagi tuttav siis just nii ongi. Nimelt otsustas juunikuus räppar kellel nimeks Uncle Murda vahetada oma esineja nime enda päris sünnijärgse nime vastu välja. Värske nimevahetus tõi kaasa ka koheselt uue singli millel nimeks “On & On” ja kus kaasa teevad räppar 50 Cent ning laulja Jeremih. Nüüd kus paar kuud möödas, on tüübid aega saanud kõik kokku tulla ja singlile ka mõnusalt värske ja värviline muusikavideo filmida.

Kuigi video algab naljaka tseeniga New York’i linnaosas Brooklynis, tuli meestel oma kodulinnast siiski lahkuda, et saada kaadrisse Los Angelese päikesepaisteline ja pilvitu taevas. Muusikavideode meister Eif Rivera poolt valminud visuaalis sõidavad mehed luksusautodega mööda Inglite linna tänavaid ringi ning naudivad kvaliteetaega terve hulga kaunite napis ujumisrõivastes näitsikutega basseini ääres. Oh seda rikaste ja ilusate muretut elu.

Mõnusalt mahe ja chill lugu ise aga on pärit nime vahetanud peategelase uuelt varsti ilmuvalt albumilt The Lenny Grant Story.

 

 

Kokku Vaadatud: 1070 ,

⇩ Jaga ⇩

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close