Lonzo Ball : “Tõeline Hip Hop on Migos ja Future.”

⇩ Jaga Postitust ⇩

Lonzo Ball on ajanud interneti kihama oma kommentaariga, et tõeline hip hop on Migos ja Future.

NBA klubi Los Angeles Lakers korvpallur Lonzo Ball, kes koos oma perega alustasid eile oma tõsielusarjaga “Ball In The Family,” lõi interneti kihama oma sarja esimeses episoodis antud kommentaariga. Nimelt öeldi esimese osa ajal kaamera tagant, et intervjuu ajal peab ta kuulama “tõelist hip hopi.” Lonzo järeldas sellest, et peab kuulama selliseid artiste nagu Nas ning polnud sellega kohe ültse nõus.

“Seda ei juhtu,” ütles mees vastuseks kaamera taga olevale mehele. “Te olete ajast maha jäänud, mees. Nas’i ei kuula enam mitte keegi,” ning lisas, et “tõeline hip hop on Migos ja Future.”

Tegemist ei ole aga esimese korraga, kui Lonzo oma arvamusega muusikast interneti korralikult kihama lööb. Nimelt sai mees aasta alguses tugevat vastukaja Twitteris, kui avaldas oma top viis nimekirja kõigi aegade parimatest räpparitest, kuhu kuulusid sellised artistid nagu Future, DMX, 50 Cent, Lil Wayne ja Tupac.

Vaata palju vastuolu tekitanud videoklippi ning anna sinagi teada, mida Lonzo kommentaarist arvad. Kas tõeline hip hop on siiski sellised legendaarsed nimed nagu Nas ja Kurupt või hoopis uuekooli mehed nagu Migos ja Future.

Kokku Vaadatud: 1638 ,

⇩ Jaga Postitust ⇩

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close