Machine Gun Kelly ütleb, et ei kavatse Eminemile enam vastata.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Machine Gun Kelly ütleb värskes intervjuus, et ei kavatse enam Eminemile vastata.

Paistab, et suur tüli Eminemi ja Machine Gun Kelly vahel võib nüüdseks läbi olla. Kuigi sõnasõda kahe räppari vahel on Kellyle vägagi hästi mõjunud ja tema karjääri taas tõusule aidanud, ütleb nüüd mees, et ei kavatse enam Eminemile vastata. Põhjuseks aga väidab MGK olevat see, et Eminem nimetas teda mõminaräppariks.

Machine Gun Kelly rääkis Dj Envy’le, et tal oli algselt plaanis tüliga jätkata ning tüübil olevat isegi uus dissträkk valmis, kuid olles kuulnud Eminemi “KILLSHOT”i, otsustas ta seda mitte avaldada. “Mul oli salv valmis” ütles MGK. “Ma kuulasin lugu “Killshot”i ning ma otsustasin selle tagasi kabuuri panna. Ma olin nagu, Oh mida, ta nimetas mind mõminaräppariks…”

Kui Charlamagne küsis miks ta ei taha tüliga edasi minna ütles Kelly : “See polnud kunagi minu tee peal niikuinii.”

Niisiis, need kes lootsid, et tüli jätkub peavad kahjuks kurvastama. Machine Gun Kelly aga plaanib seevastu olukorda ära kasutades homme välja anda oma uue EP nimega Binge ning tänu tülile saab kogumik kindlasti palju suurema tähelepanu osaliseks kui ta oleks seda teinud näiteks kuuaega tagasi. Nii, et nagu Eminem oma albumil Kamikaze ütles “win win for you.”

Vaata allpool intervjuud ja anna teada mida arvad, kas MGK peaks tüliga jätkama.

⇩ Jaga Postitust ⇩