Machine Gun Kelly uus EP “Binge” ei ole vaatamata sõnasõjale Eminem’iga edukaks osutunud.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Räppar Machine Gun Kelly uue lühialbumi Binge müüginumbrid on üsnagi madalad.

Kui Eminem avaldas mõnda aega tagasi oma tänaseks palju vastuolu saanud ja korraliku pasatormi põhjustanud uue albumi Kamikaze, korkis kogumikult pärit laulus “Not Alike” korralikult hagu saanud Machine Gun Kelly sotsiaalmeedias šampusepudelil korgi maha ja pistis suurest õnnest tähistama. Koheselt andis tüüp Eminemile ka oma vastuse lauluga “Rap Devil” ning lootuses sõnasõjast tekkinud ülisuurele tähelepanule, hõikas MGK välja ka oma uue lühialbumi nimega Binge.

Nüüd kus lühialbum on nii umbes nädala jagu väljas olnud on kokku löödud ka kogumiku müügitulemused ja näib, et tüübi seis on üsnagi nutune.

Nimelt, Hits Double Daily andmetel müüs Machine Gun Kelly uus kogumik oma esimesel nädalal kokku ainult 21,519 ühikut, millest 9000 olid reaalsed ostud. Võrdluseks, tema eelmine kogumik nimega bloom müüs oma esimesel nädalal kokku 57,000 ühikut kuid mis suuresti tulenes ka sellest, et tema plaadifirma tegeles tugevalt albumi promomisega. Seekord aga ta oma plaadifirma kaaslaste toetust ei saanud ning isegi tema enda ülemus Diddy ei näidanud EP vastu vähemalt alguses mitte mingitki huvi.

Lisaks veel võrdluseks, räppar Young Thug avaldas eelmisel nädalal oma albumi On The Rvn ning vaatamata lühikesele nädalale õnnestus tüübil müüa tervelt 28,000 ühikut. Räpparlaulja Drake seevastu aga müüb iganädalaselt tervelt 66,000 ühikut oma uut albumit Scorpion mis nägi ilmavalgust juba juunis. Hämmastav!

Seega, kuigi Machine Gun Kelly lootis, et tänu suurt tähelepanu saanud sõnasõjale on tüüp tehtud mees ja kuulub nüüd hip hop muusika kõrgliigasse siis paistab, et Eminemil oli siiski pigem õigus kui ta oma tänaseks rekordeid purustanud ja striimiskeskkonnad lõhki ajanud dissträkis “KILLSHOT” soovitas MGK’l seda hetke nautida ning lisas, et “pidin sulle andma karjääri, et selle hävitada.”

Mida sina Machine Gun Kelly uuest kogumikust nimega Binge arvad? Kas tegemist oli ka sinu arvates läbikukkumisega?

⇩ Jaga Postitust ⇩