Meie seast on lahkunud räppar Lil Peep. | RESPEKTER.ee

Meie seast on lahkunud räppar Lil Peep.

⇩ Jaga ⇩

Räppar Lil Peep suri seni teadaolevate andmete kohaselt narkootikumide üledoosi tõttu.

Täna lahkus meie seast räppar ja internetisensatsioon Lil Peep ning seni teadaolevate andmete kohaselt on mehe surma põhjus narkootikumide üledoos. Mees pidi andma kontserti kolmapäeva õhtul Tucsonis, kuid enne seda teatati, et Lil Peep on üledoosi tõttu toimetatud kriitilises seisundis kohalikku haiglasse. Mõni aeg hiljem teatasid tema sõbrad ja kaasesinejad, et mees on kahjuks meie seast lahkunud.

Sünninimega Gustav Åhr ehk Lil Peep oli New Yorkist pärit räppar, kes õppis ise arvutis muusikat tegema ning postitas oma loomingut Youtube ja Soundcloudi. Mees avaldas 2015 aastal oma esimesed mixtape`id, ning suurem edu saabuski juba aasta hiljem, kui ta andis välja juba suuremat populaarsust kogunud netikogumikud  Crybaby ja Hellboy. Selle aasta juunis teatas mees oma debüütalbumist nimega Come Over When You’re Sober ning mõned kuud hiljem ilmuski ainsaks stuudioalbumiks jäänud kogumik. Lisaks tuuritas mees alates augustist ringi mööda Ameerikat ning ametlikult pidi tema debüütalbumi kontsertuur lõppema 17. novembril.

Lil Peep rääkis oma kokaiini, ecstasy ja xanaxi sõltuvusest tihti oma lugudes ning postitustes sotsiaalmeedias. Teda kirjeldati kui Soundcloud räpparit, kelle muusikaliseks stiiliks oli lo-fi räpp ja emo-trap. Lil Peep suri 15.novembril kõigest 21 aasta vanusena.

Kokku Vaadatud: 2174 ,

⇩ Jaga ⇩

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close