Meie seast on lahkunud räppar Mac Miller.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Mac Miller suri 26 aastasena arvatavasti narkootikumide üledoosi tõttu.

Kõmuväljaande TMZ teadetel on surnud räppar Mac Miller ja seda esialgsete andmete kohaselt narkootikumide üledoosi tõttu. Teadete kohaselt leiti noormees liikumatus olekus oma San Fernando Valley’s asuvas kodus kus kohale saabunu võimuorganid ta surnuks kuulutasid. Politseinikud saabusid sündmuskohale pärast seda kui räppari kodus kohapeal viibinud sõbrad hädaabikeskusse helistasid.

Milleri narkoprobleemid tõusid esile pärast lahkuminekut lauljanna Ariana Grandest ning samuti oli narkosõltuvus üheks peamiseks teemaks tema viimasel albumil. Mees pidi ka järgmise kuu lõpus alustama oma Põhja-Ameerika tuuriga.

Selle aasta maikuus põhjustas Mac Miller oma sõidukiga avarii pärast mida suhtest kõrvale astunud Ariana Grande kirjutas Twitteris, “Palun hoolitse enda eest.”

Mitmed uudisteagentuurid on mehe lähikonnaga ühendust üritanud saada kuid seni pole see tulemust andnud mistõttu puuduvad juhtumi kohta täpsemad andmed.

Mac Miller ehk kodanikunimega Malcolm James McCormick oli tuntud räppar ja muusika produtsent kes sai tuule tiibadesse 2010 aastal kui mehel õnnestus saada plaadileping Rostrum Recordsiga. Suurem ja laialdasem tuntus saabus aga aasta hiljem kui ilmus tema seni üks enim mängitud lugu “Donald Trump.” Mees jõudis välja anda viis stuudioalbumit millest viimaseks jäi sellel aastal ilmunud kogumik Swimming. Mac Miller suri kõigest 26 aastasena.

⇩ Jaga Postitust ⇩