“Mina Ka” särgiskandaal sai tänu Nublule õnneliku lõpu.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Nii äkki kui see tekkis, see ka lõppes. “Mina Ka” särkidest tulev tulu lähebki Nublu soovitusel vähiravifondile.

Mõned päevad tagasi avanes riidekaupluse Bless This Mess klientidel võimalus võita “Mina Ka” kirjaga särk mis aga paljudel harja punaseks ajas kuna teatavasti räppar Nublult, kelle hittsingli nime firma selgelt oma reklaamikampaanias kasutas, luba ei küsitud.

Joosep Järvesaar võrdles firma teguviisi isegi kuriteoga ja lisas oma kommentaaris, et “kettasse ajab kuidagi, et nii nahhaalselt kooritakse artisti edu pealt plekki oma taskusse.”

Räppar Nublu aga ütles Kroonikale antud kommentaaris, et riidepoe peale ta pikka viha ei pea ja soovitas neil osa särgimüügi tulust annetada näiteks vähiravifondile.

“Keegi neist minuga eelnevalt ühendust ei võtnud, aga mis siis, suvel ei jõuagi kõigiga ühendust võtta. Kui nad tunnevad, et mingi protsent müügitulust võiks mulle kuuluda, siis saatku see hoopis vähiravifondi,” rääkis Nublu Kroonikale.

Samal ajal kui uudis mitmetesse väljaannetesse jõudis ja inimesed skandaali netis ohtralt kommenteerisid, sai kogu lugu aga juba õnneliku lõpu. Nimelt võttis riidekauplus Bless This Mess räppar Nublu nõu kuulda ja annetabki osa tulust vähiravifondile “Kingitud Elu.” Lisaks vabandas firma ka ametlikult räppari ees.

“Oleme kaks disainerit ja ka loominguinimesed — samal ajal ka suured Nublu fännid. Viimastel kuudel on meil “Mina Ka” stuudios repeati peal hüüranud (nagu vist ka kõigil teistel eestlastel) ja oleme sellele pidevalt (hästi kehvasti) kaasa räppinud. Sealt sündiski äkkideena Mina Ka T-särk. Väga vabandame artistide ees, et mõtet eelnevalt ei kooskõlastanud. Toetame nublu hästi toredal soovitusel vähiravifondi Kingitud Elu ja annetame fondile kogu särkidelt saadud tulu. Go Nublu ja Eesti räpp!” postitas riietekauplus Bless This Mess oma Facebooki lehel.

Mida sina kogu loost arvad, kas tegemist on kavala reklaamitrikiga või kauplus siiski kasutas ebaõiglaselt laulu pealkirja. Kuula ka kõneainet pakkunud ja tänaseks ainuüksi Youtubes üle miljoni vaatamise kogunud lugu “Mina Ka.”

 

⇩ Jaga Postitust ⇩