Mr. Porter lubab, et Machine Gun Kelly dissträkk saab Eminemilt vastuse.

⇩ Jaga Postitust ⇩

D12 liige Mr. Porter jagas pisut siseinfot ja lubab, et Eminem küpsetab Machine Gun Kelly dissträkile vastust.

Eminem šokeeris eelmise nädala lõpus räpimaailma oma uue albumiga Kamikaze. Juskui eikusagilt kargas tüüp välja ja andis hagu kõigile kellega tal kana kitkuda oli ning kuigi suurem osa kogumikust oli mõminaräpparite pihta suunatud, sai oma osa ka räppar Machine Gun Kelly. Pärast räpijumala tähelepanu osaliseks saamise tähistamis šampusega andis tüüp kohe välja ka Eminemi pihta suunatud dissträki millel nimeks “Rap Devil.” Nüüd aga on Eminemi sõber, D12 liige Mr. Porter teatanud, et küll MGK oma vastuse saab.

Mr. Porter andis hiljutises intervjuus Skoglund16 TV’le teada, et kuigi Eminem töötab hetkel stuudios teiste asjade kallal, ei tahaks ta olla Machine Gun Kelly kingades.

“Me töötame hetkel küll muude asjade kallal kuid uskuge mind, me võtame selle ette. Ma ütlen teile niipalju, et MGK nahas ma küll olla ei tahaks,” lisas Mr. Porter. Tüüp võrdles seejärel Eminemi dissträkki Thanosega filmist Tasujad : Igaviku Sõda ning ütles, et Eminem võib pisut vastusega oodata selleks et siis kõik korraga ette võtta.

“See on nii, et las Joe ütleb midagi. Las teised ka ütlevad midagi ning siis võtab ta nad kõik korraga ette. See juhtub,” lisas Mr. Porter.

Vaata allpool intervjuud ning anna teada mida sina arvad, kas Eminem vastab dissträkile?

⇩ Jaga Postitust ⇩