Peagi võib kuulda legendaarse räppari Tupac Shakuri veel avaldamata materjali.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Teadete kohaselt võib peagi kuulda räppar Tupac Shakuri veel avaldamata materjali.

Väga vähesed räpparid on mõjutanud hip hop muusikat selliselt nagu seda on teinud legendaarne Tupac Shakur. Pärast tema surma 1996 aastal on tema hing hip hop muusikas elanud jõudsalt edasi läbi mitmete projektide ja seda kuni milleeniumini välja. Pärast seda aga tundus, et tema varasalv oleks justkui tühjaks jooksnud. Nüüd, mitmete teadete kohaselt aga on varasalve uksed taas avatud.

Nimelt teatab väljaanne The Blast, et hiljuti on jõutud kokkuleppele kohtujuhtumis plaadifirmaga Death Row Records, seoses sellega mis puudutab sealset Tupac Shakuri vara. Kohtusüüdistus hõlmas ka Kanada firmat Entertainment One kes 2013 aastal nimetatud firma ära ostis. Nüüd kus kohus on oma otsuse teinud ja osapooled on omavahel kokkuleppele jõudnud, avaldub ka Tupac Shakur’i varasalv kus mitmete teadete kohaselt võib jaguda veel avaldamata muusikat tervelt kaheks kuni isegi kolmeks albumiks.

Möödunud on tervelt kümme aastat ajast kui ilmus mõni tema pärast surma valminud album. Tema viimaseks kogumikuks jäi aastal 2006 ilmunud Pac’s Life mis järgnes 2004 aastal Eminemi poolt produtseeritud albumile Loyal To The Game. Kuigi mõlemad eelpool nimetatud albumid tekitasid omalajal inimestes üsnagi segaseid tundeid, on viimasel ajal paljud tema hääle puudumist hip hop muusikas märganud ning nüüd kui ilmunud on teated tema veel avaldamata muusikast on paljud üsnagi ootusärevuses.

Kuigi hetkel veel otseselt miskit kindlat teada ei ole, poleks üllatav kui järgnevate kuude jooksul uudis hoogu koguma hakkab.

⇩ Jaga Postitust ⇩