Pink – Revenge Feat. Eminem

⇩ Jaga Postitust ⇩

Eminem ja Pink on välja andnud ühise singli millel nimeks “Revenge.”

Juba mõnda aega tagasi ringlesid kuulujutud Eminemi ja laulja Pink uuest ühisest singlist. Täna, kui laulja kellel sünnipäraseks nimeks Alecia Beth Moore on välja andnud oma uue albumi koos värske singliga, on selge et palju kõmu põhjustanud koostöö projekt on pärit just Pink’i värskelt stuudioalbumilt Beautiful Trauma. Lugu, millel nimeks “Revenge” on kolmas ametlik singel, mis on järg naise eelmistele reliisidele “What About Us” ja “Whatever You Want.”

Mis puudutab Eminemi osa laulus, siis olles äsja kuulnud mehe teravaid riime president Trumpi suunal, on paljud isegi natukene pettunud tema suhteliselt pehmes esituses. Kuigi salm, kus ta taaskord on võtnud omale petetud poiss-sõbra rolli, on ülesehituselt kaval ja mõnus kuulata nagu tema puhul alati, puudub siiski tema riimides see teravus mida paljud pärast tema esitust BET vabastiilivideos ootasid.

Laulu valmimise kohta rääkis Pink ise nii : “Ma tahtsin sellesse laulu räppi. Nii ma siis jõin ümpris palju veini ja nii ma kirjutasingi räpi ning minu räpi oskus avaldas mulle isegi muljet. Siis ma läksin koju ja jõin veel veini, sest siis tundub see alati hea ideena. Ma saatsin purjus peaga Eminemile e-maili kus ütlesin, et olen olnud sinu fänn 2001 aastast saati kui sain sinult su autogrammi ja nüüd ma hakkan ise ka räppima ning sina hakkad koos minuga räppima. Ning tema kirjutas mulle vastu, OK.”

Pink ja Eminem on ka varem koos muusikat teinud. Lugu millel nimeks “Won’t Back Down” ilmus 2010 aastal, riimimeistri seitsmendal stuudioalbumil Recovery ja sai toona kuulajate poolt palju positiivset vastukaja.

Kuula lauljanna Pink uut singlit “Revenge,” ning anna teada, mida sina arvad.

Kokku Vaadatud: 4083 ,

⇩ Jaga Postitust ⇩

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close