Produtsent Scott Storch väidab, et Dr.Dre “Detox” album on ikkagi plaanis.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Scott Storch väidab, et hip hop muusika üks legendaarseim projekt “Detox” album on ikkagi plaanis.

Hip hop muusika üks oluliseimaid produtsente Scott Storch andis intervjuu saatele The Cruz Show kus rääkis nii mõndagi intrigeerivat. Nimelt kui teemaks tuli legendaarne, kauaoodatud ning vahepeal juba unustatud, räppar Dr.Dre album nimega Detox, ütles mees et kogumik on ikkagi veel laual.

“Ma arvan, et see juhtub,” ütles Scott ning lisas, et “Tegelikult, ma tean et see tuleb.” Kui saatejuht Cruz suhtus mehe väidetesse vägagi kahtlevalt, ütles legendaarne produtsent, et “See on D.R.E. Ta on perfektsionist.”

Suur osa Dr.Dre fännidest usub täna, et nimetatud kogumik ei ilmu arvatavasti mitte kunagi kuigi albumilt ilmusid juba sellised singlid nagu “Kush,” kus kaasa tegid Akon ja Snoop Dogg ning Eminemi poolt assisteeritud “I Need A Doctor.” Kuigi vahepeal kinkis Dre meile lohutuseks oma albumi Compton on Detox ikkagi jäänud üheks hip hop muusika kõige oodatumaks ja enim räägitud albumiks. Nüüd kus Scott on välja tulnud nii kindlate väidetega, on taas põhjust optimistlik olla.

Vaata allpool intervjuud, jaga postitust ning anna teada mida sina arvad, kas Detox näeb kunagi ilmavalgust või pigem mitte.

⇩ Jaga Postitust ⇩