Räpilegend Bizzy Bone ähvardab uuekooli räppareid Migost ja 21 Savage’it.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Esialgu pisut tähtsusetuna tundunud sõnasõda vana ja uuekooli artistide vahel võttis tõsisema tooni.

Mõnda aega tagasi heitis räpipunt Migos pilgu tagasi oma töödele ja tegemistele ning üheskoos leidsid tüübid, et nende näol on tegemist kõigi aegade vägevaima räpipundiga. Mitmed loomulikult nõustusid, paljudel oli ükskõik ja nii mõnigi arvas, et tüübid on peast soojad.

Üks kellele väide vastukarva käis oli räpilegend, Bone Thugs-N-Harmony räppar Layzie Bone, kes soovitas noortel tüüpidel oma lõuad pidada ja tunnustada oma eelkäijate pärandit. Lisaks ütles tüüp, et läbi aegade vägevaimad on hoopiski tema enda räpipunt ja sellised kollektiivid nagu Outkast, N.W.A ja Beastie Boys.

 

Seejärel hakkasid tüübid sotsiaalmeedias omavahel “lööke” jagama ja tekkinud vaidluses kerkisid üles sellised argumendid nagu kellel on rohkem raha jne. Üsna pea valas Layzie Bone sõnasõja ka “digitaalsesse vahasse” kui avaldas oma dissträki “Let Me Go Migo” kus oma sauna sai ka samal teemal arvamust avaldanud 21 Savage. Viimane aga hõikas lugu kuuldes avalikult välja, et kuigi ta tunnustab Layziet legendina, oli tema dissträkk väga nõrk ja tema sellist saasta küll ealeski ei avaldaks.

 

See aga ajas räpilegendi veelgi rohkem närvi ning Layzie nõudis “Bank Account” räpparilt öeldu eest avalikku vabandust või kui seda ei tule, võiksid tüübid kohtuda ringis silmast silma kus oma füüsiline tugevus proovile panna.

Nüüd aga on tüli pisut tõsisema pöörde võtnud kui Layzie Bone’i tiimikaaslane räppar Bizzy Bone oma Instagram Live ajal demonstratiivselt oma jahipüssi käes hoides saatis välja umbmääraseid ähvardusi justkui jättes mulje, et on valmis sõnasõda tänavatele viima. Otse sessioon aga lõppes mõned hetked hiljem kui politseinikud tüübi uksele koputasid ja siiani pole veel teada mis edasi sai.

 

Hetkel aga paistab, et tüüp on endale ise kurja kaela kutsunud sellega, et internetis relvaga vehkis. Nimelt, teatavasti hoiavad ka seadusesilmad netis toimuval teravalt pilku peal ja üsnagi tihti leiavad nn. tänapäeva gängsterid ja diilerid pärast internetis relvade ja droogidega eputamist ennast ühel hetkel trellide taga.

 

⇩ Jaga Postitust ⇩