Räpipunt 5MIINUST niipea veel pille kotti ei pane.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Kõlakad räpipundi 5MIINUST laiali minekust ei vasta tõele. Vähemalt esialgu mitte.

Mõned aastad tagasi kodumaise muusikamaailma tippu tõusnud Võsu räpipunt 5MIINUST avaldas eelmise kuu lõpus oma uue singli millel nimeks “aitäh,” mis aga paljudele kõlas kui lõpetava tänukõnena. Kohe hakkasid fännide seas levima kuulujutud pundi laialiminekust ning kuna tüübid ka ise otseselt kõlakaid ümber ei lükanud ega ka kinnitanud, süvenesid hirmud pundi lõpetamisest veelgi.

Hirme süvendas veel ka välja hõigatud bändi “aitäh”-tuur, millega veel enne aasta lõppu vaat’ et peaaegu tervele Eestile ring peale tehakse. Juba homme esineb räpipunt pealinnas klubis Factory, mida tüübid endasõnul kirjeldavad kui tormi enne vaikust.

Ning kuigi punt kirjeldab pidude seeriat sõnadega “Torm enne vaikust. Viimane pits. Adjöö.” – ei tasu veel kurvastada kuna peobänd 5MIINUST on kinnitanud, et ka veel uuel aastal astutakse päris mitmes kohas üles. Tuleva aasta 23. märtsil leiab Viljandis lennukitehases aset pidu kus punt koos Terminaatoriga esineb. Lisaks sellele astub 5MIINUST üles ka 13. aprillil Tartus kus lisaks teeb kaasa ka ansambel Terminaator ja legendaarne lauljanna Nancy.

Ning kõigele lisaks peaks räpipunt üles astuma ka kodumaise hip hop muusika tähtsündmusel, Elvas peetaval hip-hop festivalil.

Allikas : [Elu24/Postimees]

⇩ Jaga Postitust ⇩