Räpitšikid Nicki Minaj ja Cardi B läksid omavahel kaklema.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Kassikaklus! Räpitšikid Nicki ja Cardi ajasid küüned püsti ja läksid New Yorki moenädalal omavahel kaklema.

Kuigi vahepeal tundus, et kaks kanget kiisut on omavahel asjad ära klaarinud siis nüüd näib, et Cardi B ja Nicki Minaj on rohkem tülis kui kunagi varem. Seni suutsid tšikid oma sõnasõja kenasti vaha peal hoida siis nüüd on asi võtnud pisut tõsisema tooni.

Nimelt, sattusid mõlemad naised New Yorki moenädala raames samale, ajakirja Harper Bazaar peole kus hetkel teadaolevatel andmetel üritas singli “Bodak Yellow” autor Cardi füüsiliselt rünnata Nicki Minaj’i.

Pealtnägija sõnul olevat Nicki oma kaaskonnaga laua taga istunud, kui neile lähenes väga agressiivselt räpitšikk Cardi B. Enne aga kui naine sai Nickile kallale minna, tiriti ta tagasi oma sõprade ja turvameeste poolt, peale mida haaras Cardi oma kinga ja virutas selle oma konkurendi suunas, kuid ei tabanud.

Meediaväljaande TMZ andmetel oli “Anaconda” räppar Nicki jäänud üsnagi rahulikuks kogu insitendi jooksul. Cardi seevastu aga eksporditi turvameeste poolt hoonest välja. Mitmetel fotodel on näha Cardi näos suurt muhku ja jalas vaid ühte kinga. Hiljem kirjutas Cardi B sotsiaalmeedias oma vihapurske põhjusest kus selgitas, et Nicki olevat rääkinud tema lapsest ja Cardi kasvatusmeetoditest.

“Ma olen palju pa**a lasknud mööda minna,” kirjutas Cardi B ning lisas lõppu, et “Li*sid räägivad palju si**a oma räpplugudes, kuid päris elus on nad vi*ud.”

 

 

View this post on Instagram

 

PERIOD.

A post shared by CARDIVENOM (@iamcardib) on

Vaata allpool videoklippe kaklusest ning anna teada keda sina rohkem toetad, Nickit või Cardi B’d.

 

 

View this post on Instagram

 

#NYFW

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

⇩ Jaga Postitust ⇩