Räppar MaaKuu avas vlogi kus näitab ka kõike seda mis muidu muusikas lava taha jääb

⇩ Jaga ⇩

Rapla räppmuusik MaaKuu avas vlogi kus näitab ka lisaks kõigele muule seda, mis muidu muusikute puhul lava taha jääb.

Räppar MaaKuu kellel plaan mõneks ajaks kodumaa pori jalge alt pühkida, avas oma videoportaali, et fännid ja muidu huvilised saaksid tema tegemistega ikkagi kursis olla. Nimelt kavatseb mees järmise aasta alguses välja anda oma debüütalbumi mis kannab nime Maast Kuuni, ning kuniks me seda ootame, saamegi vlogis näha seda teekonda, mis viib lõpuks albumi ilmumiseni. Lisaks on videportaal eriline ka selle poolest, et näha saab kõike seda mis muidu muusikute puhul lava ja kaadri taga jää. Sinna hulka kuuluvad proovid, koosolekud, suhtlus sõprade ja lähedastega ning loodetavasti saame näha ka kõike seda mis toimub stuudios ja kuidas ikkagi üks album või lugu valmis saab.

Esimeses episoodis näemegi seda mis toimus lava taga Rapla ühel suuremal festivalil, kuidas tüübid ennast esinemiseks ette valmistasid ning millised olid peategelaste enda muljed ja mõtted.

Vaata räppar MaaKuu vlogi esimest episoodi ning et olla tema tegemiste ja toimetamistega ka tulevikus kursis, vajuta tema YouTube kanalil TELLI.

Kokku Vaadatud: 949 ,

⇩ Jaga ⇩

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close