Räppar MaaKuu avas vlogi kus näitab ka kõike seda mis muidu muusikas lava taha jääb

⇩ Jaga Postitust ⇩

Rapla räppmuusik MaaKuu avas vlogi kus näitab ka lisaks kõigele muule seda, mis muidu muusikute puhul lava taha jääb.

Räppar MaaKuu kellel plaan mõneks ajaks kodumaa pori jalge alt pühkida, avas oma videoportaali, et fännid ja muidu huvilised saaksid tema tegemistega ikkagi kursis olla. Nimelt kavatseb mees järmise aasta alguses välja anda oma debüütalbumi mis kannab nime Maast Kuuni, ning kuniks me seda ootame, saamegi vlogis näha seda teekonda, mis viib lõpuks albumi ilmumiseni. Lisaks on videportaal eriline ka selle poolest, et näha saab kõike seda mis muidu muusikute puhul lava ja kaadri taga jää. Sinna hulka kuuluvad proovid, koosolekud, suhtlus sõprade ja lähedastega ning loodetavasti saame näha ka kõike seda mis toimub stuudios ja kuidas ikkagi üks album või lugu valmis saab.

Esimeses episoodis näemegi seda mis toimus lava taga Rapla ühel suuremal festivalil, kuidas tüübid ennast esinemiseks ette valmistasid ning millised olid peategelaste enda muljed ja mõtted.

Vaata räppar MaaKuu vlogi esimest episoodi ning et olla tema tegemiste ja toimetamistega ka tulevikus kursis, vajuta tema YouTube kanalil TELLI.

Kokku Vaadatud: 1162 ,

⇩ Jaga Postitust ⇩

4 thoughts on “Räppar MaaKuu avas vlogi kus näitab ka kõike seda mis muidu muusikas lava taha jääb

 • 24/09/2018 at 11:31 e.l.
  Permalink

  It has the that you find out my thoughts! You seem to realize a whole lot close to this specific, just like you published the publication from it or anything. Personally i think you are capable of doing by percent to drive a car the message house a lttle bit, nevertheless other than that, it is fantastic site. A terrific read through aplikasi handphone opini saham terbaru. I will unquestionably return.

  Reply
 • 15/09/2018 at 1:20 e.l.
  Permalink

  Hi, simply changed into aware of your blog post via Bing, and discovered that must be actually helpful. We will be thorough for belgium’s capital. I am gracious after you move forward this kind of later on. Appear as healthy might be had good results from the creating. Regards!

  Reply
 • 14/09/2018 at 11:04 e.l.
  Permalink

  Wonderful things the following. I am pretty fulfilled to look this post. Many thanks a great deal of and i am looking forward to speak to a person.. kumpulan vlogger terbaik Will you you should lower me a send?

  Reply
 • 30/08/2018 at 2:11 p.l.
  Permalink

  Your blog on R??ppar MaaKuu avas vlogi kus n??itab ka k??ike seda mis muidu muusikas lava taha j????b | RESPEKTER.ee is great. I hope u can continue posting many more blog in the future. Viva http://www.respekter.ee

  Reply

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close