Räppar Mystikal arreteeriti seoses vägistamise ja inimröövi süüdistusega.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Teadete kohaselt on legendaarne räppar Mystikal arreteeritud seoses vägstamise ja inimröövi süüdistusega.

Kui kellelgi on kõrvust mööda jooksnud, siis eelmisel kuul andis räppar Mystikal ennast ise üles politseisse seoses seksuaal-kallaletungi juhtumiga, pärast mida ta aga lõpuks arreteeriti. Süüdistuse kohaselt leidis väidetav vägistamise juhtum aset eelmise aasta oktoobrikuus mehe Southern Hip Hop tuuri ajal.

Mystikal andis ennast ise üles, kuna soovis enda sõnul juhtumi selja taha jätta, kuid hetke seisuga ei paista, et see tal nii lihtsalt õnnestub. Nimelt on leidnud uurijad, et juhtumi uurimise ajal leitud DNA seob “Shake Ya Azz” räpparit ja tema sõpra Averweone Holman’i väitetava vägistamis juhtumiga.

Eile, 19.septembril esitati meestele süüdistus esimese astme vägistamises ning kolmanda astme inimröövis. Lisaks määrati neile mõlemile võlakohustus mille suuruseks on 3 millionit dollarit.

Eelnevalt on mees 2003 aastal juba süüdi tunnistatud seksuaalkuriteos ja väljapressimises, mille karistusena veetis Mystikal kuus aastat vanglas ja pidi registreerima ennast Louisiana osariigis ametlikult seksuaalkurjategijana, mis omakorda lisab juhtumile uue elemendi.

Kokku Vaadatud: 1794 ,

⇩ Jaga Postitust ⇩

22 thoughts on “Räppar Mystikal arreteeriti seoses vägistamise ja inimröövi süüdistusega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close