Räppar Nelly arreteeriti seoses vägistamise kahtlusega.

Laupäeval hommikul arreteeriti räppar Nelly seoses süüdistusega vägistamises.

Meediaväljaande TMZ teatel arreteeriti räppar Nelly laupäeva hommikul, pärast seda kui üks naine oli esitanud süüdistuse tema vägistamise kohta. Nimelt olla väidetav vägistamine aset leidnud sama päeva varahommikul räppari tuuribussis Washingtonis, kus mees koos kantriansambliga Florida Georgia Line üles astuma pidi. Nelly advokaadi sõnul eitab mees kõiki süüdistusi ning kuna need senini tõestust pole leidnud, lasti muusik hiljem ka tagasi vabadusse.

Naise sõnul kohtus ta Nelly’ga Washintonis ühes ööklubis kus ta oma sõbrannadega pidutses, ning pärast mida räppari sõbrad ta endaga afterpartyle kaasa kutsusid. Naise sõnul toimetati ta Nelly tuuribussi, kus ka väidetav vägistamine aset leidis. Naise sõnul pakkus räppar talle pärast seda ka raha, kuid millest ta enda sõnul keeldus. Pärast seda olla tulnud keegi naine, kes ta bussist välja lõi ning kes talle sada dollarit järele viskas.

Räppari advokaadi Scott Rosenblum’i sõnul on Nelly fabritseeritud süüdistuse ohver, ning lisas, et süüdistus on motiveeritud ahnusest ja pahatahtlikusest. “Ma olen kindel, et kui väiteid korralikult uuritakse, ei esitata mingeid süüdistusi,” rääkis Rosenblum.

Lisaks on endise kantriräppari toetuseks sõna võtnud ka Akon, kes ütles, et on peaaegu sada protsenti kindel et Nelly on selles asjas süütu. “Tihti esitatakse süüdistus lihtsalt selleks, et pärast kokkuleppele jõuda, et mitte tegeleda häbi ja selle võitlusega, sest kui sa oled kord sildi külge saanud siis see jääbki sulle külge,” rääkis Akon, kellel ka endal sarnane “silt” küljes ripub pärast seda, kui ta laval viieteistaastast tüdrukut “kuivkargas.”

Nelly, kes on võitnud kolm Grammyt, peaks teatavasti järgmisel kuul, 26. oktoobril andma Eestis eksklusiivkontserdi, kuid kas nii ka läheb, eks näitab aeg.

Vaata allpool pisikest intervjuud Akon’iga ning anna teada, mida sina kogu juhtumist arvad.

Kokku Vaadatud: 504 ,

⇩ Jaga Muusikat ka Sõbraga! ⇩

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close