Räppar Tekashi 6ix9ine sattus Brooklynis inimröövi ohvriks.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Räppar Tekashi 6ix9ine rööviti ja peksti relvaähvardusel läbi.

Räppar Tekashi 6ix9ine kes mõned päevad tagasi avaldas oma uue, koostöös Nicki Minaj’iga valminud singli “FEFE,” sattus mõned tunnid pärast oma loo avaldamist inimröövi ohvriks. Nimelt, väljaannde TMZ andmetel olla tüüp sõitnud kõrvalreisijana autos ringi kui pärast punase tule süttimist nende auto ristmiku ees peatus ning nende taga sõitnud autost väljusid kolm tundmatut kurjategijat. Röövlid rabasid juhil käest iPhone telefoni ja peksid räppari relva käepidemetega oimetuks ning tirisid seejärel ta oma autosse. Tekashi olla peale seda oma koduni sõidutatud kust lisaks rööviti umbkaudu 750 000 dollari väärtuses juveele ja 20 000 dollarit sularahas.

Seejärel olla räpparil õnnestunud põgeneda, pärast mida tüüp haiglasse ja võimude poole pöördus. Mis aga juhtumi puhul kummaline on see, et võimudele ja meediaväljaandele TMZ antud ütlused on üsnagi erinevad mis on paljud pannud arvama, et tegu on kas lavastuse, reklaamitriki või lihtsalt valetamisega.

Dj Akademikule antud intervjuus rääkis aga 6ix9ine, et tema arvates oli tegemist “sisetööga.”

“Need polnud mingid suvalised ne**ud. Need ne**ud teadsid täpselt kuidas New Yorki kuningas liigub, saad aru mis ma räägin,” ütles räppar.

“Nii pöörane kui see ka ei tunduks oli eile hommikul mul tunne, et on minu päev surra,” kirjutas räppar ise juhtunu kohta Instagramis. “Ei midagi materljaalset ei ole nii tähtis kui ELU. Mä elan ja näen uut päeva. Ma näen oma tütart,” lisas Tekashi oma kirjutises varalahkunud räppar XXXTentacion pildi alla.

 

 

⇩ Jaga Postitust ⇩