Räppar Young Dolph’i tulistati ning hetkel viibib mees mitme kuulihaavaga haiglas.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Teadaolevalt on räppar Young Dolph’i pihta tulistatud mitu lasku ja hetkel viibib mees haiglas.

Teadete kohaselt on räppar Young Dolph‘i pihta tulistatud mitu lasku Los Angelese populaarse Hollywoodi piirkonna jalatsitepoe Shoe Palace ees. Õiguskaitseorganite sõnul viibisid tulistamise ajal läheduses politseinikud, kes reageerisid sündmusele koheselt ning hetkel on mees toimetatud lähedal asuvasse haiglasse. Hetkel pole veel teada kes täpselt räpparit tulistas ja kas tulistajaid oli mitu, kuid õnneks on teada antud, et kuigi mees on mitme kuulihaavaga haiglas, pole tema vigastused eluohtlikud.

Young Dolph, kes alles eelmisel aastal andis välja oma debüütalbumi nimega King of Memphis ja kes on tasapisi tõusmas hip hop maailma suuremate nimede hulka, on viimasel ajal koostööd teinud mitmete suurte staaridega nagu Rick Ross ja Gucci Mane. Kuid nägu näha, ei taha vaatamata edule karjääris tänavaelu meest maha jätta sest ka juulis toimus sarnane intsident tema kontsertil kus õnneks keegi vigastada ei saanud.

Pärast tulistamist on õiguskaitseorganid juhtumiga seoses teatanud mitmest neile huvi pakkuvast inimesest ning teadaolevalt kuulub sinna nimekirja ka Young Dolph’iga pikalt sõnasõda pidanud räppar Yo Gotti, kes mitmete tunnistajate väidete kohaselt oli tulistamisega otseselt seotud.

Nimelt pole mehed omavahel läbi saanud juba aastaid ning kogu tüli algas sellest, et 2014 aastal üritas Yo Gotti räpparit oma plaadifirma alla saada, kuid kelle pakkumisest Young Dolph keeldus. Hiljem jõudis nende sõnasõda sotsiaalmeediasse ja läbi laulule andsid mehed üksteise pihta piltlikult öeldes tuld. Esimest korda muutus aga tüli meeste vahel vägivaldseks selle aasta alguses kui Dolph avaldas mõnituslaulu Yo Gotti pihta, pärast mida päev hiljem tema maastur vastuseks üle saja lasuga sõelapõhjaks tulistati. Tookord andis ennast juhtumiga seoses üles Yo Gotti plaadifirma alla kuuluv räppar Blac Youngsta.

Kuula eelpool nimetatud mõnituslugu Yo Gotti pihta ja anna teada, mida sina kogu tülist arvad. Kas mehed võtavad oma äri äkki liiga tõsiselt?

Kokku Vaadatud: 1654 ,

⇩ Jaga Postitust ⇩

39 thoughts on “Räppar Young Dolph’i tulistati ning hetkel viibib mees mitme kuulihaavaga haiglas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close