Redman räägib uues intervjuus õudusfilmidest ja oma suhetest Eminem’iga.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Redman käis külas raadiosaates Breakfast Club kus rääkis õudusfilidest ja oma läbisaamisest  Eminemiga.

Reginald “Reggie” Noble ehk lavanimega räppar Redman on mees kes alustas oma karjääri hip hop muusikas juba üheksakümmnendate alguses, kui plaadifirma Def Jam mehe oma tiiva alla võttis. Sellest ajast saati on mees välja andnud tervelt kaheksa stuudioalbumit, suure hulga mixtape’e, osalenud mitmetes filmides ja telesaadetes mis kokkuvõtvalt on tõstnud tema nime hip hop maailma suuremate sekka. Esmaspäeval käis legendaarne räppar külas raadiojaama Power 105,1 FM hommikuprogrammis Breakfast Club kus rääkis saatejuhtide Envy ja Angela Yee’ga õudusfilmidest, oma läbisaamisest Eminem’iga ning paljust muust millega mees hetkel tegeleb.

Lisaks filmidele nagu The Exorcist, The Texas Chainsaw Massacre (OG) and The Conjuring, lisas Redman, et käis kinos vaatamas filmi Suspiria, millest saatejuhid aga midagi kuulnud polnud, kuid mida mees aga soojalt kõigile soovitas. “Ma vaatasin seda filmi, kui ma olin kümmne aastane ja ma kuulsin, et nad teevad sellest uue versiooni,” andis Redman teada.

Vestlus libises sealt maalt sujuvalt üle ka Eminemi ja tema BET vabastiilivideo peale ning Envy mainis ka räppar Vince Staples säutsu, kus too kirjutas, et “Kui Eminem oleks mustanahaline siis ta oleks Redman.” Redman aga ise rääkis hiljutisest telefoni vestlusest Eminem’iga tema sünnipäeval ning andis teada, et “Eminem on väga õnnelik, et ta on aksepteeritud kõikide rasside poolt. Mustanahalised, valged, mehhiklased…vahet pole ja talle meeldib lihtsalt lõbutseda nagu meile kõigile. Tüüp on tavaline “motherfacka”… ta lihtsalt naudib muusikat.”

Lisaks tuli juttu ka tema panusest uuel Wu-Tang Clan albumil ja veel paljust muus tka. Vaata allpool intervjuud ja anna meie facebooki lehel teada, kui suur Redman’i fänn sina oled.

⇩ Jaga Postitust ⇩

1 359 thoughts on “Redman räägib uues intervjuus õudusfilmidest ja oma suhetest Eminem’iga.