Saweetie – Pissed

⇩ Jaga Postitust ⇩


Uus räpitšikk Saweetie avaldas telesarjast Game Of Thrones inspireeritud video oma uuele singlile “Pissed.”

Kui mõelda naisräpparitele hip hop muusikas siis eelkõige tuleb meelde ikkagi Nicki Minaj ja Cardi B kuid tegelikuses on täna räppmängus vägagi palju erinevaid naisriimiseadjaid. Üks hiljuti räppmuusikasse tõusnud tähelepanuväärne räpitšikk on kindlasti Diamonte Harper ehk lavanimega Saweetie. Tegemist on Californiast pärit noore naisega kes esmalt kogus tuntust 2017 aastal oma lauluga “Icy Grl” mis tänaseks on Youtube keskkonnas kogunud juba vägevad kuuskümmend kolm miljonit vaatamist mis tõstab noore naise samasse klassi kui Cardi B.

Tänavu aasta alguses avaldas tšikk ka oma debüüt-lühialbumi High Maintenance (Saweetie EP) kuhu kokku mahtus üheksa lugu ning mida produtseerida aitasid CashmoneyAP, Nyrell ja noore tibi omaenda nõbu Zaytoven.

Täna aga on räpitšikk valmis saanud oma uue, teleserjaalist Game Of Thrones inspireeritud muusikavideo oma värskele singlile “Pissed” mille produktsiooni eest on hoolitsenud eikeegi muu kui Timbaland isiklikult. Seega paistab, et Saweetie näol võib tegemist olla uue räppstaariga kellest aga kindlasti kuuleme veel palju.

Kuula Saweetie uut lugu “Pissed” ning jaga ka postitust.

⇩ Jaga Postitust ⇩