Seaduskuulekus rääkis raadiosaates Linnadžungel oma uuest albumist.

⇩ Jaga ⇩

Seaduskuulekus käis raadiosaates Linnadžungel kus tutvustas lähemalt oma uut albumit nimega Amir al-Hajj.

Seaduskuulekus andis juba mõnda aega tagasi teada, et üsna varsti on ilmavalgust nägemas tema uus album nimega Amir al-Hajj. Peagi ilmuvalt kogumikult on juba avaldatud ka esimese singel mis kannab nime “Vakka” ja mis jõudis meieni koos Hispaanias üles võetud muusikavideoga. Eile astus mees aga läbi Raadio 2 hilisõhtusest hip hop muusika saatest Linnadžungel ning lisaks uue singli esmaesitlusele rääkis oma värskest albumist pisut lähemalt.

Vastuseks Kozy küsimusele, kust pärineb albumi nimi, rääkis Seaduskuulekus, et nimi tuleneb araabia keelest ning tähendab palverännaku eestvedajat, mis omakorda sümboliseerib kogu albumi konseptsiooni. “Algab kusagilt, jõuab kuhugi välja ja omab mingit tähendust,” rääkis Hanf Kungi liige.

Oma suhtest araabia keelega rääkis mees, et talle see lihtsalt väga meeldib ning ennetavalt igasugustele radikaliseerumis-ja islami propakanda süüdistustele lisas Seadus, et albumi puhul pole peaaegu et ültse mingit pistmist islami religiooni ja araabia kultuuriga. Lihtsalt keele kõla ja nimetused ning nende tähendused sobisid antud kogumiku puhul.

Albumi läbivaks teemaks on räppari enda sõnul lisaks sõltumatusele ja “keskmine sõrm püsti suhtumisle” ka juhendav ning valukohtadele tähelepanu pöörav sisu, mis omakorda võikski olla ühe palverännaku eestvedaja ülesanne.

Oma tulevikuplaanidest rääkides ütles Seaduskuulekus, et plaanib uue albumi tarvis veel mõned videod teha. Lisaks küpsevad mõned soolo asjad ning kindlasti jätkab ta just sellise räpi tegemist mida ta ise hindab ja austab, rääkis Seadus.

Album nimega Amir al-Hajj ilmub 23. septembril ning ametlik esitluspidu pannakse püsti samal kuupäeval Tartus restoranis Aparaat, kus lisaks Seadusele endale astub soojendajana üles ka räpipunt LGA, kes alles eile andis välja uue loo nimega “Võta Viimast.”

Vaata lühikest videoklippi intervjuust ja anna meie näoraamatu lehel teada mida uuest albumist ootad. Täispikalt saad intervjuud järele kuulata SIIN.

Kokku Vaadatud: 2343 ,

⇩ Jaga ⇩

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close