SoundCloudis tuntuks saanud emoräppar Lil Xan tuleb Eestisse.

⇩ Jaga Postitust ⇩

SoundCloudis kuulsaks saanud emoräppar Lil Xan tuleb Eestisse.

6. märtsil esineb Tallinnas ööklubis Club Hollywood üks kuulsaim uuekooli räppartist Lil Xan. Hetkel üks maailma tuntuim mõminaräppar tuleb Eestisse oma debüütalbumi Total Xanarchy raames kus esitusele tulevad tema sellised tuntud hitid nagu “Betrayed,” “Slingshot,” “Been Bout It” ning loomulikult mitmed teisedki.

Sarnaselt paljudele uuekooli räpparitele nagu Lil Pump, XXXTENTACION ja Post Malone, alustas temagi oma karjääri esmalt sellistes muusika kuulamiskeskkondades nagu Soundcloud ja YouTube. Lil Xan sai suuresti tuntuks oma hittsingliga “Beteayed” mille sõnum räägib tänapäeva noorte ühest suurimast probleemist, milleks on ravimite kuritarvitamine.

Eelmisel aastal nägi ilmavalgust ka tema esimene täispikk stuudioalbum Total Xanarchy kus tegid kaasa sellised üleilmselt tuntud nimed nagu Diplo ja Swae Lee. Oma samanimelise Põhja-Ameerika kontsertturnee müüs tüüp teadaolevalt välja vaid mõne tunniga ning nüüd Euroopa tuuri raames jõuab Lil Xan 6. märtsil ka Eestisse kus ta astub üles ööklubis Club Hollywood.

Pileti esinemisele saad soetada näiteks SIIT.

⇩ Jaga Postitust ⇩