Suge Knight Jr. väidab, et räppar Tupac Shakur on elus.

⇩ Jaga Postitust ⇩

Suge Knighti poeg väidab, et Tupac on elus ja terve ning elab Malaysias.

Mõned päevad tagasi ilmusid teated, et lahendi on leidnud kohtukaasus Death Row Recordsiga mille tulemusena avanesid plaadifirma varasalved kus väidetavalt peaks riiulis olema kuni kolme albumi jagu varalahkunud räppar Tupac Shakuri veel avaldamata muusikat. Nagu artikli lõpus mainisime, et poleks üllatav kui järgnevate kuude jooksul uudis kõvasti hoogu koguks siis nii ongi läinud. Nimelt on peale uudise ilmumist välja tulnud Tupac Shakuri kunagise ülemuse Suge Knighti poeg väitega, et legendaarne räppar ei ole surnud vaid elab Malaysias.

Kõik algas uudisest, et kohtukaasuses mis puudutab Tupac Shakuri vara plaadifirmas Death Row Records on jõutud kokkuleppele. Pärast seda postitas räppari kunagise ülemuse poeg Suge Knight Jr. sotsiaalmeedias mitmeid postitusi kus ta kirjutab, et “Kui PAC räägib lugudes Kanye’st ja Trump’ist siis on miskit mäda, lol.”

Peale seda kirjutas Knight Jr. lihtsalt, et “Tupac on elus” ning “Tupac on Malaysias.” Seejärel jagas tüüp ekraanipilti vestlusest kus keegi tundmatu kirjutab talle “Sa rääkisid liiga palju. Sul on nüüd aeg minna.” Ning kuigi paljud on tema postitused välja naernud, jääb tüüp siiski endale ja oma väidetele kindlaks ning lisab, et “tõde tuleb peagi päevavalgele.”

Räppar Tupac Shakur hukkus tulistamise tagajärjel 1996 aastal Las Vegases olles vaid kakskümmend viis aastat vana. Tänase päevani on juhtum lahendamata ning see on vürtsitanud paljusid vandenõuteooriaid. Mitmed nendest väidavad ka, et Tupac ei surnud tulistamises vaid lavastas oma surma ning põgenes Cubale.

Suge Knight Jr. kinnitas oma järgnejatele sotsiaalmeedias, et “ma ei tarvita narkot” ning lisas “Ta ei jätnud meid kunagi.”

Mida sina arvad, kas tüüp paneb lihtsalt segast või on tegemist hoopiski Tupac Shakuri avaldamata materjalist valmiva albumi varajase promoga??

⇩ Jaga Postitust ⇩