Suge Knight väidab, et Dr.Dre tellis 20 000 dollari eest tema palgamõrva.

⇩ Jaga ⇩

Suge Knight, keda ähvardab eluaegne vanglakaristus surmaga lõppenud avarii põhjustamises ja sündmuskohalt lahkumises, väidab et Dr. Dre käis tema palgamõrva eest välja 20 000 dollarit.

Räpimaailma Darth Vaderiks tituleeritud endise plaadifirma Death Row omanik Suge Knight väidab hiljuti ilmunud ametlikes dokumentides, et talle on näidatud tšekki kahekümmne tuhandele dollarile, mille Dr.Dre olla väidetavalt välja kirjutanud mehele, kellel nimeks Dwayne Johnson (mitte näitleja Dwayne Johnson), et too laseks Knighti ära tappa. Väljaande TMZ andmetel väidab Suge, et tellitud mõrv pidi toimuma samal päeval, kui ta põhjustas surmaga lõppenud avarii Tam’s Burgers nimelise toidukoha parkimisplatsil.

Suge väidab ametlikes dokumentides, et juulis 2016 toimunud vanglakülastuse ajal ütles Johnson, et tšekk kahekümmne tuhandele dollarile anti talle osalise maksena Knight’i mõrva eest. Johnson oli ka eelpool mainitud parkimisplatsil tol samal päeval, kui Terry Carter’i surmaga lõppenud avarii juhtus.

Eelnevalt on TMZ spekuleerinud, et palgamõrva tellimise põhjuseks olevat olnud Beats By Dre kolme miljardi dollari tehing Apple’ga, millest Suge Knight’i enda sõnul pidavat tal õigus olema tervelt 300 miljonile dollarile. Tollal lükkas Dre advokaat mehe väited ümber ja kirjutas ametliku avalduse kus soovitas Knighti advokaadil piltlikult öeldes hankida korralik kindlustus.

Siiski, ajalehe LA Times andmetel ütles Suge, et ta ei saanud kunagi nimetatud tšekist koopiat ning eradetektiiv, kes tema väiteid eelnevalt kinnitas, väidab nüüd et seda tšekki pole kunagi eksisteerinudki.

Suge Knight on ka eelnevalt Beats by Dre kaasasutajat tema mõrvakatses süüdistanud. Nimelt väitis mees ka 2014 aastal, et Video Muusika Auhindade eelpeol toimunud tulistamises on vastutav just Dr.Dre isiklikult.

Nagu ka tollal, kinnitab Dre advokaat, et süüdistused on absurdsed ja solvavad.

 

Kokku Vaadatud: 2202 ,

⇩ Jaga ⇩

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close