Suri legendaarse räpipundi Mobb Deep liige Prodigy

⇩ Jaga Postitust ⇩

Suri legendaarse räpipundi Mobb Deep liige räppar Prodigy.

Albert Johnson ehk legendaarse hip hop pundi Mobb Deep liige Prodigy, suri 20. juunil, Las Vegases pärast seda, kui mees mõned päevad varem pärast esinemist Art of Rap tuuril ootamatult haiglasse toimetati. Esialgsetel andmetel loetakse 42 aastase räppari surma põhjuseks tema haigusest – sirprakulise aneemiast tulenevaid komplikatsioone.

Prodigy ja tema pundi Mobb Deep kaaslane Havoc kasvasid üles New Yorkis, Queensi linnaosas, kus nad murdsid end hip hop muusikasse tehes karmi Idaranniku gängster räppi. Paar avaldas oma esimese demo aastal 1992 ja seda pundi esilagse nime Poetical Prophets alt, mis aasta hiljem muudeti nimeks Mobb Deep, kui punt andis välja oma debüütalbum nimega Juvenile Hell.

Kuigi meeste esimene album suurt tähelepanu ei saanud, siis 1995 aastal välja antud teine album The Infamous kirjutas nime Mobb Deep igaveseks hip hopi ajalukku ja seda kindlasti ka tänu “kurikuulsale” singlile “Shook Ones Pt 2.” Mobb Deep andis kokku välja kaheks albumit millest viimaseks jäi 2014dal aastal ilmunud The Infamous Mobb Deep.

Räppar Prodigy sündis 1974 aastal muusikute peres, kus tema ema Fatima Johnson oli tüdrukute bändi Crystals liige ja isa Budd Johnson tunnustatud bebop saksofonist. Läbi lapsepõlve nägi mees aga palju vaeva ja valu võideldes oma haiguse – sirprakulise aneemiga. Lisaks oli mehe isa ka heroiini sõltlane ja väikevaras, kes räppar Prodigy enda sõnul jättis ta kord autosse kui ise samal ajal juveeli poodi röövis.

Kokku Vaadatud: 20967 ,

⇩ Jaga Postitust ⇩

190 thoughts on “Suri legendaarse räpipundi Mobb Deep liige Prodigy

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Close